Real Madrid i Čelsi remizirali u prvom polufinalnom duelu LŠ! (VIDEO)

U prvom polufinalnom duelu između Real Madrida i Čelsija koji je odigran na pomoćnom stadionu „Alfredo Di Stefano“ u Madridu, videli smo izjednačenu igru i uzbudljiv meč, a takav je bio i rezultat 1:1 (1:1).

Prvi su do vođstva došli fudbaleri koje predvodi Tuhel, ali je pre vodećeg gola Timo Verner ima šansu koju samo on može da promaši, ali ništa novog od ovog napadača koji uporno ne opravdava uložen novac.

I onda u 14. minutu gol Pulišića nakon što je prošetao igrače i golmana Kurtou.

Ubrzo je domaći tim uzvratio, a precizan je bio ko drugi nego Karim Benzema. Pre toga je u 23. minutu pogodio stativu nakon odličnog udarca levom nogom, a u 29. minutu na sjajan način izjednačio, tako što je posle lopte Militaa odlično reagovao, primio je na grudi, a potom zakucao u mrežu.

Bio je to njegov 71. gol, čime se izjednačio sa Raulom na četvrtom mestu liste strelaca u istoriji Lige šampiona.

U drugom poluvremenu je viđena totalno druga slika, bez izrazitih prilika i sa promašajima na obe strane.