Majorka je u duelu 22. kola španske La Lige savladala Viljareal na svom terenu sa 4:2.
Junak pobede tima na čijem golu je ponovo bio Predrag Rajković je iskusni napadač Dani Rodriges koji je postigao dva gola.
Poveli su domaći preko Kadaverea u 20. minutu, da bi im samo minut kasnije posao bio dodatno olakšan jer je direktan crveni karton dobio Trigeros.
Ipak, dva minuta pre kraja poluvremena, Morales je izjednačio na 1:1. Majorka na odmor odlazi sa prednošću pošto je u 45. minutu Rodriges prvi put pogodio na ovom meču.
Viljareal uspeva da izjednači u petom minutu nastavka golom Čukvuezea.
U 56. minutu, 34-godišnji Rodrges drugim golom je doneo novu prednost Majorki, a pobedu je overio Murići u 63. minutu.
Matija Nastasić je ušao u igru u 78. minutu i dobio žuti karton. Zanimljivo da dva tima sada imaju identičan broj bodova (31) i dele osmu poziciji.