PETRIĆ: Žao mi je što su se igrači potrošili!
Trener Partizana Gordan Petrić govorio je za TV Arena sport posle minimalne pobede njegovog tima protiv Novog Pazara. „Uzeli smo tri boda, bili smo bolji nego protiv Spartaka. Žao mi je što su se igrači potrošili. Rikardo, Terzić i Traore su se povredili, igrači su dali sve od sebe ali to sam hteo da izbegnem“. … Nastavi sa čitanjem PETRIĆ: Žao mi je što su se igrači potrošili!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili