PSŽ rutinski protiv Monpeljea, Lion sa igračem manje do boda protiv Lorijena! (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Monpelje na svom “Parku prinčeva” sa 2:0 (1:0) u meču 6. kola Lige 1.

Bez obzira na maksimalnih osam pobeda u prvenstvu Francuske, Pariz Sen Žermen ne igra kao što se očekuje od tako skupocenog tima.

Ekipa Maurisija Poketina u duelu najefikasnijih timova lige kao domaćin savladala je Monpelje 2:0 (2:0), ali ponovo to nije bila partija na visokom nivou. Ne mogu navijači Svetaca biti zadovoljni pred derbi Lige šampiona sa Mančester sitijem idućeg utorka u Parizu.

Prvi gol domaćih delo je Idrisa Geja, dok je konačan rezultat postavio sjajni Draksler.

Istovremeno sa ovom utakmicom bitku za drugo mesto na tabeli vodili su Lion i Lorijen. Domaćinu je posao značajno bio otežan od 14, minuta kada je direktan crveni karton dobio levi bek Eemerson, ali su uspeli da ostanu neporaženi. U 51. minutu je Karl Toko Ekambi anulirao prednost gostiju iz 20, kada je precizan bio Arman Lorijet.