PONOVO SE OGLASIO NADAL: Lično bih voleo da ga vidim kako igra ovde!
Španski teniser Rafael Nadal rekao je danas da bi bilo „bolje za sve“ da Novak Đoković igra na Australijan openu i da veruje da najbolji igrač sveta „nije jedini“ koji je napravio greške u celoj sagi o deportaciji. Nadal je na konferenciji za novinare, posle pobede u prvom kolu Australijan opena, naveo da je umoran … Nastavi sa čitanjem PONOVO SE OGLASIO NADAL: Lično bih voleo da ga vidim kako igra ovde!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili