Poker Napolija na gostovanju protiv Sampdorije, Lacio do boda u nadoknadi! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija savladali su ekipu Sampdorije sa 4:0 na gosotvanju, dok je Lacio u nadoknadi stigao do izjednačenja protiv Torina 1:1.

Dominira ekipa Lučana Spaletija od početka sezone. Uz svih pet pobeda, ima gol razliku 14:2 i sa čela tabele gleda na ostale rivale.

Posle četiri gola u mreži Udinezea u prošlom kolu, sada je jednako ubedljiv trijumf ostvaren i u Đenovi, uz dva pogotka nigerijskog napadača Viktora Osimena.

Visoki špic je doveo Napolitance do prednosti u 10. minutu. Fabijan Ruiz je povisio u 39, da bi Osimen u 50. otklonio sve dileme oko pobednika. Konačan rezultat postavio je Pjotr Zjelinski devet minuta kasnije. Sampdoriji je u 73. minutu poništen gol zbog ofsajda u kojem se našao Antonio Kandreva.

Lacio je osvojio bod protiv Torina na gostovanju, zahvaljujući golu Ćira Imobilea iz penala u nadoknadi vremena – 1:1.