POČINJE MUNDOBASKET: Evo kada Srbija igra svoje mečeve u grupi!

U petak zvanično počinje Svetsko prvenstvo u košarci, a na njemu će reprezentacija Srbija igrati u grupi B. Zajedno u grupi sa izabranicima Svetislava Pešića biće Kina, Južni Sudan i Portoriko. Mundobasket počinje 25. avgusta i traje do 10. septembra, a igra se na Filipinima, u Japanu i Indoneziju. Srbija svoj prvi meč igra u … Nastavi sa čitanjem POČINJE MUNDOBASKET: Evo kada Srbija igra svoje mečeve u grupi!