PETRIĆ: Nemam šta da im prigovorim, a sad da skačem od sreće to ne ide!

Partizan je na domaćem terenu u poslednjem kolu Grupe D remizirao sa Slovackom rezultatom 1:1. Crno-beli su obezbedili proleće u Evropi, ali s obzirom da su Keln i Nica odigrali 2:2 pobedom nad Slovackom došli bi do prvog mesta. Nisu uspeli da to učine i evo šta ima da kaže trener ekipe Gordan Petrić. „Nema … Nastavi sa čitanjem PETRIĆ: Nemam šta da im prigovorim, a sad da skačem od sreće to ne ide!