PEŠIĆ NAKON PORAZA: Toliko problema koliko nisam video za ceo svoj život!

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić, pričao je o problemima srpske košarke uprkos osvajanju srebrne medalje na Mundobasketu. „Čestitke Nemačkoj zbog odlične utakmice. Zaslužili su pobedu igrajući 40 minuta na najvišem nivou. Odličan kontinuitet, fizički jaka ekipa. Kada jedna ekipa pobedi sve utakmice na turniru, jednostavno morate da čestitate“, počeo je Pešić. Zatim je govorio … Nastavi sa čitanjem PEŠIĆ NAKON PORAZA: Toliko problema koliko nisam video za ceo svoj život!