Muška košarkaška reprezentacija Srbije će u 9 sati krenuti put Francuske sa aerodroma „Nikola Tesla“ u Beogradu, a pre puta medijima se obratio selektor „orlova“ Svetislav Pešić, koji je govorio o ciljevima i načinu kako doći do njih na OIimpijskim igrama. Srbija takmičenje započinje u grupi sa Sjedinjenim Američkim Državama, Južnim Sudanom i Portorikom. Cilj … Nastavi sa čitanjem PEŠIĆ: Cilj je uvek najveći!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili