PARTIZAN uputio pismo navijačima pred derbi!

KK Partizan uputio je poruku svojim navijačima uoči „večitog“ derbija sa Crvenom zvezdom. Meč je od ogromnog značaja za obe ekipe zbog borbe za plasman u narednu fazu elitnog takmičenja. „Poštovani članu crno-bele porodice, Da, baš ti koji čitaš ovo pismo i koji ćeš u petak biti u Beogradskoj areni! Obraćam ti se, iako sam … Nastavi sa čitanjem PARTIZAN uputio pismo navijačima pred derbi!