Nakon nedavnih navoda da će na kraju sezone Aleksandar Stanojević napustiti kormilo Partizana, pojavile su se informacije ko bi mogao da ga nasledi na klupi crno-belih.
Naime, prvi kandidat za to je bivši selektor Srbije Mladen Krstajić koji bi mogao ovog leta da se vrati u Partizan, ali sada u ulozi glavnog trenera, navodi “Kurir”.
Navodno, aktuelni strateg Makabija iz Tel Aviva trebalo bi da nasledi Aleksandra Stanojevića na klupi crno-belih.
Krstajić ima ugovor sa Izraelcima do kraja aktuelne sezone, a postoji mogućnost i za nastavak saradnje. Međutim, ponuda Partizana svakako bi mogla da natera nekadašnjeg štopera na razmišljanje.
Krstajić je do sada radio kao selektor “orlova”, a kasnije je vodio TSC iz Bačke Topole, koju je napustio i pored dobrih rezultata kluba, kao i pomenuti Makabi. Dolazak u Partizan značio bi povratak u srpski fudbal posle kraće pauze.