Tag "Šefild Junajted"

BOMBA: Jokanović i Mitrović ponovo zajedno u istom timu!?

21/06/2021

Navijači Šefild junajteda nadaju se da će imenovanje bivšeg menadžera Fulama Slaviše Jokanovića za njihovog novog trenera dovesti do ponovnog susreta sa njegovim bivšim napadačem

ZVANIČNO: Jokanović se vratio na ostrvo i ima novi klub!

27/05/2021

Srpski stručnjak je napustio katarsku Al Garafu i preuzeo klub koji je nastupao u Premijer ligi. Slaviša Jokanović je novi menadžer Šefild Junajteda! Klub iz

Šefild hoće Jokanovića!

13/05/2021

Srpski trener Slaviša Jokanović mogao bi opet da se vrati u Englesku. Kako prenose mediji sa ostrva on je velika želja Šefild junajteda. Jokanović trenutno

Mančester Siti minimalno protiv ,,fenjeraša“

30/01/2021

Fudbaleri Mančester Sitija, pobedili su na Etihadu ekipu Šefild Junajteda rezultatom 1:0 (1:0) u okviru 21. kola Premijer lige. Jedini gol na meču, postigao je

Senzacija na Old Trafordu. Mančester izgubio od ,,fenjeraša“

27/01/2021

Ekipa Šefild Junajteda napravila je veliko iznenađenje pobedivši na Old Trafordu ekipu Mančester Junajteda rezultatom 1:2 (0:1). U 23. minutu, nakon asistencije Fleka iz kornera,

Murinjo do tri boda protiv ,,fenjeraša“

17/01/2021

Fudbaleri Totenhema, pobedili su Šefild Junajted na Bramel Lejnu rezultatom 1:3 (0:2) u okviru 19. kola Premijer lige. Totenhem je poveo već u petom minutu.

Prva pobeda Šefilda

12/01/2021

Fudbaleri Šefild Junajteda, ostvarili su prvu pobedu u Premijer ligi ove sezone. Oni su u okviru 18. kola na svom Bramel Lejnu pobedili ekipu Njukasla

Mančester Siti rutinski protiv Njukasla. Everton se mučio protiv fenjeraša

26/12/2020

Mančester Siti – Njukasl 2:0 (1:0) U meču na Etihadu, Mančester Siti je rutinski pobedio ekipu Njukasla rezultatom 2:0 (1:0). Kod domaćih, meč

Brajton i Šefild Junajted podelili bodove

20/12/2020

Fudbaleri Brajtona i Šefild Junajteda, odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u okviru 14. kola Premijer lige na Falmer stadionu. U 40. minutu, Džon Lundstram je

Junajted strepeo protiv fenjeraša

17/12/2020

Fudbaleri Mančester Junajteda, pobedili su ekipu Šefild Junajteda na stadionu Bramel Lejn rezultatom 2:3 (1:2) u poslednjoj utakmici 13. kola Premijer lige. Šefild je došao