Tag "Njukasl"

POČINJE: Njukasl dovodi provereni tandem. Kreću od fotelje i klupe!

Njukasl je od kupovine prebogatih Arapa postao jedan od najzanimljivijih tema u svetu fudbala, skoro svakodnevno se pominju razna imena u vezi dolaska u klub,

Bogati Njukasl nije mogao protiv “pevaca”! (VIDEO)

Dobar fudbal je viđen na “Sent Džejms Parku” i trijumf londonskih “pevaca”. Već posle prvih 45 minuta Totenhem je stigao do dva gola prednosti protiv

NJUKASL ŽELI SRBINA: Ovaj fudbaler je na spisku želja novih vlasnika!

Saudijski princ Muhamed Bin Salman kupio je engleski klub Njukasl, pa su tako “svrake” postale jedan od najbogatijih klubova na svetu. Polako se stvara “drim

Kreće čistka u Njukaslu, a prvi je na meti menadžer!

Kompanija “Pablik investment fond” iz Saudijske Arabije je za 350 miliona evra kupila Njukasl. Ubrzo je trener “svraka” Stiv Brus koji ima 60 godina izjavio

Zvanično: Njukasl dobio novog gazdu!

Pre godinu i po dana su se pojavile prve informacije o želji princa Saudijske Arabije Muhameda bin Salamana da preuzme fudbalski klub Njukasl. Danas su mu

KAKAV POVRATAK: Ronaldo sa dva gola pokazao da je klasa! (VIDEO)

Povratak na stadion “Old traford” kao iz snova. Sa dva gola Kristijano Ronaldo je doprineo pobedi “crvenih đavola” od 4:1 (1:0). Posle tačno 12 godina

TOTALNO LUDILO: Svi bi da vide Ronalda. Cena karte astronomska!

Kristijano Ronaldo se vratio u Mančester junajted posle 12 godina, a to je izazvalo veliku pometnju među navijačima. Mančester junajted od 16 časova dočekuje Njukasl,

DA LI STE SPREMNI ZA SPEKTAKL? Ronaldo sutra “debituje” protiv Njukasla!

Konačno će sutra doći trenutak kada će Kristijano Ronaldo ponovo obući crveno-beli dres Mančester junajteda. Naime, najavljeno je da će ući u igru protiv Njukasla,

Čekićari posle preokreta savladali Svrake! (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema ubedljivo su savladili Njukasl na “Sent Džejms parku”. “Čekićari” su slavili 4:2, posle preokreta. Domaći su poveli već u 5. minutu kada

Totalno ludilo u duelu Njukasla i Sitija! Tri gola domaćina malo i za bod (VIDEO)

U prvom meču 36. kola Premijer lige Mančester siti je kao gost savladao Njukasl rezultatom 4:3 (2:2) u jednoj totalno neobičnoj utakmici punoj preokreta i