Tag "Nica"

Nica razbila Sent Etjen u gostima! (VIDEO)

Teški dani za navijače Sent Etjena, jedne od najorganizovanijih i najbrojnijih u Francuskoj. Zeleni su na otvaranju osmog kola Lige 1 pretrpeli peti poraz i

PSŽ u nadoknadi do pobede, Lion rutinski protiv Troe, remi Marseja bez golova! (VIDEO)

Fudbaleri Pariz Sen Žermena slavili su u Mecu sa 1:2 (1:1) u okviru 7. kola Lige 1 i to novim golom u nadoknadi. Minut je

Haos u Francuskoj: Paje se potukao sa navijačima Nice! (VIDEO)

Utakmica francuskog prvenstva između Nice i Olimpika iz Marseja prekinuta je na petnaestak minuta pre kraja zbog sukoba igrača gostujućeg tima sa domaćim navijačima. Naime, Dimitri Paje se spremao da izvede

MURINJO GA SE ODREKAO: Novi klub ga sa pravom jedva čeka!

Ni po dolasku Žozea Murinja status mladog i talentovanog holandskog fudbalera Džastina Klajverta se u Romi neće promeniti, a nova sredina ovog igrača će po

Dante najverovatnije završio sezonu

Fudbaler Francuske ekipe Nice, Dante, propustiće verovatno ostatak sezone zbog povrede prednjih ukrštenih ligamenata levog kolena. Dante je povredu doživeo u drugom poluvremenu prvenstvene utakmice