Tag "Marsej"

Podela bodova na Velodromu! (VIDEO)

Fudbaleri PSŽ-a i Marseja odigrali su nerešeno 0:0 u 11. kolu Francuske Lige 1. Veliki derbi francuskog fudbala odigran je na Velodromu. U poslednjem meču

PSŽ u nadoknadi do pobede, Lion rutinski protiv Troe, remi Marseja bez golova! (VIDEO)

Fudbaleri Pariz Sen Žermena slavili su u Mecu sa 1:2 (1:1) u okviru 7. kola Lige 1 i to novim golom u nadoknadi. Minut je

Haos u Francuskoj: Paje se potukao sa navijačima Nice! (VIDEO)

Utakmica francuskog prvenstva između Nice i Olimpika iz Marseja prekinuta je na petnaestak minuta pre kraja zbog sukoba igrača gostujućeg tima sa domaćim navijačima. Naime, Dimitri Paje se spremao da izvede

Andre Viljaš Boaš podneo ostavku na mesto trenera Marselja!

Andre Viljaš Boaš je podneo ostavku na mestu trenera Marselja zbog neslaganja sa transfer politikom. U Marselju strasti ne miruju! Nakon što su huligani su

Milik stiže u Marsej na potpis ugovora

Sada već bivši napadač Napolija Arkadijuš Milik karijeru će nastaviti u Marseju, posle dugih pregovora dva kluba. Poljski napadač će prvo doći kao pozajmljen igrač

PSŽ osvojio Super kup Francuske

Fudbaleri Pariz sen Žermena, osvojili su Super kup Francuske, pobedivši Marsej rezultatom 2:1 (1:0). Već u 22. minutu, Mauro Ikardi je postigao gol koji je