Tag "Luksemburg"

Pogledajte het-trik Ronalda protiv Luksembruga! (VIDEO)

Fudbaleri Portugalije ubedljivom pobedom su napravili sebi dobar temelj pred meč sa Srbijom u završnici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Oni su u Grupi

Tadić otvoreno o penalu koji nam nije dosuđen! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je sinoć u gostima reprezentaciju Luksemburga rezultatom 1:0, u šestoj utakmici Grupe A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Pobeda blede Srbije minimalnim rezultatom protiv Luksemburga! (VIDEO)

Nije bilo dobro, teškom mukom je probijen bedem odbrane Luksemburga. Ipak, jedan kiks poslednje linije bio je dovoljan za tri boda naše selekcije. Na kraju,

PIKSI: Važno je pobediti sve tri utakmice i osvojiti devet bodova za prvo mesto u grupi!

Fudbalska reprezentacija Srbije nastavlja borbu za plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru. Naredni rival je selekcija Luksemburga sa kojom se naša selekcija sastaje u subotu

Veliki intervju Aleksandra Mitrović za zvanični sajt FIFA!

Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović govorio je za zvanični sajt FIFA o svojim dostignućima u dresu reprezentacije, kao i o svojim uzorima i odličnoj formi

Kapiten Dušan Tadić govorio o šansama Srbije da se plasira na Svetsko prvenstvo!

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić izjavio je da naša reprezentacija ima šanse da izbori direktan plasman na Svetsko prvenstvo, ali da moraju da idu

PIKSI U PROBLEMU: Srbija oslabljena protiv Luksembruga!

Selektor reprezentacije Srbije neće moći da računa na jednog od stubova odbrane i standardnog fudbalera u prvih jedanaest. U pitanju je Nikola Milenković koji neće

Škotski arbitar deliće pravdu na meču Srbija- Luksemburg!

U sklopu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru Srbija će se sastati sa Luksemburgom 9. oktobra, a glavni sudija na meču biće Škot Vilijam Kolum.

Ubedljiva pobeda Srbije protiv Luksemburga! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Luksemburga sa 4:1 u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Srbija je povela u 22.minutu kada je Milinković-Savić proigrao Mitrovića, a ovaj matirao golmana gostiju

Poluvreme: Sjajna Srbija, dva gola Mitrovića (VIDEO)

U toku je meč izmedju reprezentacije Srbije i Luksemburga, a rezultat na poluvremenu je 2:0 u korist Orlova. Srbija je povela u 22.minutu kada je