Tag "Lion"

Ponovo haos u Francuskoj, Paje pogođen flašom u glavu! (VIDEO)

Fudbaleri Liona dočekuju ekipu Marseja u derbiju 14. kola francuske Lige 1. Utakmica u Lionu je prekinuta u šestom minutu, a razlog je taj da

PSŽ rutinski protiv Monpeljea, Lion sa igračem manje do boda protiv Lorijena! (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Monpelje na svom “Parku prinčeva” sa 2:0 (1:0) u meču 6. kola Lige 1. Bez obzira na maksimalnih osam

PSŽ u nadoknadi do pobede, Lion rutinski protiv Troe, remi Marseja bez golova! (VIDEO)

Fudbaleri Pariz Sen Žermena slavili su u Mecu sa 1:2 (1:1) u okviru 7. kola Lige 1 i to novim golom u nadoknadi. Minut je

Ikardi u nadoknadi doneo tri boda PSŽ-u! (VIDEO)!

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Lion sa 2:1 (0:0) u derbiju 5. kola francuske Lige 1 odigranom na “Parku prinčeva. Ekipa Maurisija Poketina je

Boateng ima novi klub!

Džerom Boateng napustio je redove minhenskog Bajerna, a novi klub biće mu Olimpik Lion. On će deo francuskog kluba postati kao slobodan igrač nakon što

Lion raskinuo ugovor sa iskusnim defanzivcem!

Iskusni brazilski štoper Marselo napustio je Lion posle četiri godine, nakon očajnih partija s početka sezone. Fudbaler koji je već dugo oslonac tima dobio je

Anže demolirao Lion! (VIDEO)

Fudbaleri Olimpika iz Liona doživeli su neprijatno iznenađenje na gostovanju Anžeu gde su poraženi 3:0 u meču 2. kola francuske Lige 1. Domaćin je poveo

Onana na pragu novog kluba!

Golman Ajaksa blizu je novog angažmana. Golman koji je kažnjen na godinu dana zabrane igranja, a potom mu je kazna smanjena na devet meseci, Andre

Ludnica u derbiju Lige 1. Lion nakon preokreta odneo sva tri boda sa stadiona “Luj II” (VIDEO)

U derbiju kola u Ligi 1, ekipa Monaka je dočekala Lion, a nakon puno uzbuđenja, bodove je odnela gostujuća ekipa, bilo je 2:3 (1:0) nakon

Juventus ulazi u trku za dovođenje Memfisa Depaja

Ekipa iz Torina će pokušati da ove zime dovede u svoje redove sjajnog holandskog napadača Memfisa Depaja i to za smešnu svotu novca! Ovu vest