Tag "Lil"

Liga 1: Posrnuli šampion doživeo novi poraz! (VIDEO)

Fudbaleri Klermona savladli su na domaćem terenu ekipu Klermona sa 1:0. Strelac jedinog gola na eču bio je N’Simba u 32. minutu. Nije ovo billa

Lil i Monako upisali pobede, remi Monpeljea i Bordoa uz 6 golova! (VIDEO)

Možda su najzad bolji dani došli i za Lil, šampiona Francuske. Spavalo se na lovorikama od kraja prošle sezone, pa start nove kao da je

Lens savladao šampiona posle nereda! (VIDEO)

Fudbaleri Lansa pobedili su Lil u jednom od derbija 6. kola francuske Lige 1 sa 1:0 (0:0) na svom stadionu. Ponovo divljaštvo na tribinama u Francuskoj. Meč Lila i Olimpik

Navijači ponovo izazvali haos u Francuskoj!

Utakmica Lensa i Lila na stadionu “Bolaer Deleri” kasnila je s početkom drugog poluvremena jer su se na pauzi između dva dela utakmice sukobili navijači

Liga šampiona: Bajern rasturio Barselonu, bez iznenađenja u ostalim mečevima! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena rutinski su slavili na gostovanju Barseloni 3:0 u derbiju večeri 1. kola Lige šampiona. Bajern Minhen je na Kamp Nou rutinirao

Lil stigao do prve pobede u prvenstvu! (VIDEO)

Fudbaleri Lila savladali su Monpelje sa 2:1 (1:1) na svom stadionu u meču 4. kola Lige 1. Šampion se muči od početka ove sezone. Klub

Superkup Francuske u rukama šampiona! (VIDEO)

Fudbaleri Lila novi su osvajači Super Kupa Francuske pošto su u finalu slavili protiv Pariz Sen Žermena 1:0 u meču odigranom u Tel Avivu. Žestok

BOMBA: Rajković je želja šampiona Francuske!

Već neko vreme Predrag Rajković važi za jednog od najboljih golmana francuskog šampionata, a sada je izgleda došlo vreme da sve to i naplati i

Šampion Lige 1 ima novog trenera!

Francuski fudbalski trener Žoselin Gurvenek novi je trener Lila, objavio je danas klub i tako su konačno pronašli stratega sa kojim će braniti titulu u

Sada i zvanično Milan ima novog golmana!

Fudbalski klub Milan predstavio je danas svoje prvo letnje pojačanje u vidu francuskog golmana Majka Manjana. Ovaj fenomenalni golman stiže u Milan iz ekipe Lila