Tag "Liga nacija"

Perišić objasnio zbog čega je poništen gol Hrvatskoj! (VIDEO)

Hrvatska je u Osijeku na “Gradskom vrtu” odigrala nerešeno sa Slovačkom rezultatom 2:2. Vicešampion sa Mondijala u Rusiji 2018. godine zaostaje dva boda za vodećom

KURTOA OPLEO PO UEFI: Ovo se igra zbog novca!

U utakmici za treće mesto u Ligi nacija, Italija je savladala Belgiju rezultatom 2:1, a taj poraz je dodatno izazvao gnev kod nekih reprezentativaca Belgije.

Francuska preokrenula protiv Španije i osvojila Ligu nacija! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Francuske pobednik je Lige nacija pošto je u finalu u Milanu posle preokreta pobedila Španiju sa 2:1. Bio je to duel dve velike

Liga nacija: Italija savladala Belgiju u borbi za treće mesto! (VIDEO)

Reprezentacija Italije savladala Belgiju sa 2:1 u duelu za treće mesto Lige nacija. Tesna i izjednačena utakmica, što uostalom odlično oslikava i rezultat, ali je

Francuzi oslabljeni za finale Lige nacija!

Reprezentativac Francuske Adrijan Rabio pozitivan je na koronavirus i neće biti u timu za finale Lige nacija protiv Španije. Levonogog vezistu čeka izolacija i, barem,

Francuska posle preokreta do finala Lige nacija! (VIDEO)

Fudbaleri Francuske savladali su selekciju Belgije sa 3:2 u polufinalu Lige nacija. Gledali smo dva različita poluvremena u ovom meču. Prvi deo igre pripao je

Španija u finalu Lige nacija! (VIDEO)

Fudbaleri Španije prvi su finalisti Lige nacija. Španija je u polufinalu bila bolja od domaćina završnog turnira i aktuelnog šampiona Evrope Italije. Od prvog minuta

Poraz Srbije, ništa od polufinala!

Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od Kanade sa 2:3 u setovima (25:17, 25:21, 17:25, 20:25, 15:17). Za plasman u polufinale Srbiji je bila potrebna pobeda

Novi poraz srpskih odbojkašica!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena od Južne Koreje sa 3:1 u setovima (25:13, 23:25, 25:13, 25:23). Srbija je doživela novi poraz u Ligi nacija ovaj

Ubedljiv poraz odbojkašica Srbije!

Odbojkašice Srbije pretrpele su novi poraz u Ligi nacija ovoga puta od naših devojaka bila je bolja selekcija Brazila sa 3:0 (25:12,25:14,25:13). Srbija je sa