Tag "Liga 1"

Pobeda PSŽ-a u senci teške povrede Nejmara! (VIDEO)

Fudbaleri Pariz Sen Žermena pobedili su u gostima ekipu Sent Etjena rezultatom 3:1 u okviru 15. kola francuske Lige 1. Pobedu Parižana obeležio je sumnjiv

Ponovo haos u Francuskoj, Paje pogođen flašom u glavu! (VIDEO)

Fudbaleri Liona dočekuju ekipu Marseja u derbiju 14. kola francuske Lige 1. Utakmica u Lionu je prekinuta u šestom minutu, a razlog je taj da

PSŽ slavio protiv Nanta, prvenac Mesija u Ligi 1! (VIDEO)

Pariski “sveci” još jednom su se igrali sa živcima svojih navijača, ali su na kraju ipak stigli do pobede nad ekipom Nanta.  Silovito je PSŽ

Poketino objasnio zašto je zamenio Mesija na poluvremenu!

Trener Pariz Sen Žermena Maurisio Poketino, morao je da objasni javnosti svoju odluku, a to je da zameni Lionela Mesija na poluvremenu utakmice protiv Lila.

PSŽ se izvukao. Lil nije izdržao i pored vođstva na poluvremenu! (VIDEO)

Fudbaleri Pariz Sen Žermena pobedili su Lil u derbiju 12. kola Lige 1, pošto su na svom “Parku prinčeva” došli do 2:1 nakon preokreta. Lil

Serhio Ramos se vraća, konačno!

Fudbaler Pariz Sen Žermena Serhio Ramos trebalo bi danas da se vrati treninzima, nakon što je zbog povrede odsustvovao više od dva meseca, preneli su

Podela bodova na Velodromu! (VIDEO)

Fudbaleri PSŽ-a i Marseja odigrali su nerešeno 0:0 u 11. kolu Francuske Lige 1. Veliki derbi francuskog fudbala odigran je na Velodromu. U poslednjem meču

Liga 1: Posrnuli šampion doživeo novi poraz! (VIDEO)

Fudbaleri Klermona savladli su na domaćem terenu ekipu Klermona sa 1:0. Strelac jedinog gola na eču bio je N’Simba u 32. minutu. Nije ovo billa

NIJE SVE TAKO BAJNO: Poraz PSŽ-a u Ligi 1! (VIDEO)

Nekada prosto nije dovoljno imati u timu najbolje igrače na svetu, ako stvari ne funkcionišu kako treba, a izgleda da je to slučaj u Parizu.

PSŽ rutinski protiv Monpeljea, Lion sa igračem manje do boda protiv Lorijena! (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Monpelje na svom “Parku prinčeva” sa 2:0 (1:0) u meču 6. kola Lige 1. Bez obzira na maksimalnih osam