Tag "Lids"

Snagator u Lidsu? (VIDEO)

20/07/2021

Lids Junajted spreman je da nakon solidne sezone u Premijer ligi napadne ulazak u Evropu, a pojačanje koje bi trebalo da im to donese dolazi

Iz Barselone u Lids!

06/07/2021

Dosadašnji fudbaler Barselone, Žunior Firpo novi je prvotimac Lidsa sa kojim je potpisao četvorogodišnji ugovor, potvrdio je ovaj engleski klub. Ovaj defanzivac poreklom sa Dominikane

Igrači Lidsa pokazali šta misle o Superligi i uzeli bod Liverpulu! (VIDEO)

19/04/2021

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da nastave dobru seriju u Premijer ligi pošto su u poslednjem meču 32. kola odigrali nerešeno 1:1 (0:1) protiv Lidsa. Igrači

Lids pobedom zatvorio 23. kolo Premijer lige (VIDEO)

08/02/2021

Fudbaleri Lidsa savladali su na svom terenu ekipu Kristal Palasa rezultatom 2:0 (1:0) i tako zatvorili ovo 23. kolo Premijer lige. Četa Marsela Bijelse je

Građani ponovo prvi. Arsenal pobedom bliži vrhu

26/01/2021

VBA-Mančester Siti 0:5 (0:4). Meč je rešen već u prvom poluvremenu, kada je Mančester Siti postigao čak četiri gola. Gvardiola na ovom meču nije mogao

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

16/01/2021

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

Murinjo rutinski protiv Bjelse

02/01/2021

Fudbaleri Totenhema, pobedili su na svom stadionu ekipu Lidsa u okviru 17. kola Premijer lige rezultatom 3:0 (2:0). U 28. minutu, Alioski je faulirao Bergvajna

Petarda Lidsa. Bijelsa nadmudrio Big Sema

29/12/2020

Kakva fudbalska predstava ekipe Lidsa, Bijelsa pokazao kakav je stručnjak i sa ovom ekipom koja igra jedan od najofanzivnijih fudbala, postiže prilično dobre rezultate ove

Bamford doneo pobedu Lidsu sa penala

27/12/2020

U utakmici 15. kola, na Eland Roudu, fudbaleri Lidsa, pobedili su Barnli rezultatom 1:0 (1:0). Već u petom minutu, golman Poup je oborio Bamforda i

Mančester Junajted i Lids priredili fudbalsku predstavu na ,,Teatru snova“. Osam golova na Old Trafordu

20/12/2020

Mančester Junajted, deklasirao je ekipu Lidsa rezultatom 6:2 (4:1) u možda najlepšem meču ove sezone. Mek Tominaj je u stilu golgetera postigao dva gola za