Tag "Lids"

Het-trik Harisona za pobedu Lidsa nad Čekićarima! (VIDEO)

Lids je slavio na gostovanju Vest Hemu rezultatom 3:2 u okviru 22. kola Premijer lige. Lids je poveo već u desetom minutu golom Harisona, ali

Lids bolji od Barnlija, Džejms stavio tačku na meč! (VIDEO)

Lids je pred svojim navijačima bio bolji od Barnlija i pobedu upisao rezultatom 3:1. Na gol se u ovom meču čekalo do 39. minuta kada

Orlovi i Čekićari odneli po ceo plen, Pevci remizirali sa Svecima! (VIDEO)

U 16 časova odigrane su prve tri utakmice 20. kola Premijer lige, ubedljive pobede ostvarili su Kristal Palas i Vest Hem, dok su Sautempton i

Još jedan meč Premijer lige otkazan!

Utakmica između Lidsa i Liverpula, koja je trebalo da se igra na Boksing dej 26. decembra već je ranije otkazana, a sad je klub iz

Bajern za Novu Godinu kupuje u Premijer ligi!

Minhenski Bajern bi mogao da se u zimskom prelaznom roku pojača iz Premijer lige! Kako javljaju mediji iz Brazila, reprezentativac te zemlje i igrač Lidsa

Gvardiola oštar: “Disciplina je na prvom mestu, zato nije bilo Griliša i Fodena”!

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola otkrio je zašto nije bilo Džeka Griliša i Fila Fodena u timu protiv Njukasla. Naime, Gvardiola je izbacio iz tima

Arsenal ubedljiv protiv desetkovanog Lidsa! (VIDEO)

U jedinom meču odigranom u subotu u Premijer ligi (18. kolo), Arsenal je slavio na gostovanju Lidsu i pobedu upisao rezultatom 4:1. Novi potop Lidsa

Arteta: “Korona virus? Za sve postoji rešenje!”

Menadžer Arsenala Mikel Arteta smatra da nadležni imaju rešenje za problem sa korona virusom. Korona se iz dana u dan širi Premier ligom zbog čega

Premijer liga: Siti brojao do sedam protiv Lidsa, Vila slavila na gostovanju protiv Noriča! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su kao domaćini Lids junajted sa 7:0 u utakmici 17. kola Premijer lige. Sve je bilo rešeno već posle nešto malo

PREMIJER LIGA: Favoriti se izvukli sa bele tačke! (VIDEO)

Nije lako danas bilo favoritima, pa su do bodova morali teškom mukom. Liverpul i Čelsi su pred svojim navijačima uspeli da slave protiv Aston Vile

Premijer liga: Rangnik debitovao pobedom, Totenhem rutinski protiv Noriča, Lids u 95. minutu do boda protiv Brentforda! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Kristal Palas rezultatom 1:0 na debiju Ralfa Rangnika, dok je Totenhem kao domaćin nadigrao Norič – 3:0. Lids i Brentford su

Rafinja sa bele tačke doneo pobedu Lidsu nad Palasom! (VIDEO)

Duel Lidsa i Kristal Palasa, odigran u okviru 14. kola Premijer lige završen je pobedom domaćina minimalnim rezultatom. Počeo je meč dobrom prilikom za domaćina

Bez golova na Ameksu! (VIDEO)

Fubdaleri Brajtona i Lidsa podelili su bodove u meču 13. kola Premijer lige 0:0. Ponovo je Brajton bio ekipa sa pregršt prilika, ali po ko

Prva pobeda za Kontea na klupi Totenhema! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema pobedili su Lids kod kuće posle preokreta 2:1 u poslednjem meču 12. kola Premijer lige. Lids je potpuno dominirao tokomprvog poluvremena i golom

Lids naneo novi poraz Noriču! (VIDEO)

Fudbaleri Lidsa pobedili su u gostima ekipu Noriča rezultatom 2:1 u utakmici 10. kola engleske Premijer lige. Norič je poveo u 56. minutu kada je

Liverpul rutinski slavio protiv Lidsa! (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula su došli do ubedljive pobede (0:3) nad ekipom Lidsa u okviru četvrtog kola engleske Premijer lige. Prednost gostima doneo je Mohamed Salah sjajnim golom u 20. minutu, ali se

Premijer liga: Totenhem stigao do treće pobede, Barnli i Lids remizirali! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema ostvarili su novu minimalnu pobedu, ovog puta, protiv Votforda na svom terenu u okviru 3. kola Premijer lige. Posle trijumfa od 1:0 nad Mančester sitijem

NIJE MOGLO BOLJE: Spektakl na krcatom “Old Trafordu” uz pet komada u mreži Lidsa! (VIDEO)

Spektakl smo videli u današnjem prvom meču Premijer lige, a drugom u novoj sezoni, gde je Mančester junajted ubedljivo savladao Lids. Ekipa Ole Gunara Solskjera

Snagator u Lidsu? (VIDEO)

Lids Junajted spreman je da nakon solidne sezone u Premijer ligi napadne ulazak u Evropu, a pojačanje koje bi trebalo da im to donese dolazi