Tag "Lids"

Liverpul rutinski slavio protiv Lidsa! (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula su došli do ubedljive pobede (0:3) nad ekipom Lidsa u okviru četvrtog kola engleske Premijer lige. Prednost gostima doneo je Mohamed Salah sjajnim golom u 20. minutu, ali se

Premijer liga: Totenhem stigao do treće pobede, Barnli i Lids remizirali! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema ostvarili su novu minimalnu pobedu, ovog puta, protiv Votforda na svom terenu u okviru 3. kola Premijer lige. Posle trijumfa od 1:0 nad Mančester sitijem

NIJE MOGLO BOLJE: Spektakl na krcatom “Old Trafordu” uz pet komada u mreži Lidsa! (VIDEO)

Spektakl smo videli u današnjem prvom meču Premijer lige, a drugom u novoj sezoni, gde je Mančester junajted ubedljivo savladao Lids. Ekipa Ole Gunara Solskjera

Snagator u Lidsu? (VIDEO)

Lids Junajted spreman je da nakon solidne sezone u Premijer ligi napadne ulazak u Evropu, a pojačanje koje bi trebalo da im to donese dolazi

Iz Barselone u Lids!

Dosadašnji fudbaler Barselone, Žunior Firpo novi je prvotimac Lidsa sa kojim je potpisao četvorogodišnji ugovor, potvrdio je ovaj engleski klub. Ovaj defanzivac poreklom sa Dominikane

Igrači Lidsa pokazali šta misle o Superligi i uzeli bod Liverpulu! (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da nastave dobru seriju u Premijer ligi pošto su u poslednjem meču 32. kola odigrali nerešeno 1:1 (0:1) protiv Lidsa. Igrači

Lids pobedom zatvorio 23. kolo Premijer lige (VIDEO)

Fudbaleri Lidsa savladali su na svom terenu ekipu Kristal Palasa rezultatom 2:0 (1:0) i tako zatvorili ovo 23. kolo Premijer lige. Četa Marsela Bijelse je

Građani ponovo prvi. Arsenal pobedom bliži vrhu

VBA-Mančester Siti 0:5 (0:4). Meč je rešen već u prvom poluvremenu, kada je Mančester Siti postigao čak četiri gola. Gvardiola na ovom meču nije mogao

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

Murinjo rutinski protiv Bjelse

Fudbaleri Totenhema, pobedili su na svom stadionu ekipu Lidsa u okviru 17. kola Premijer lige rezultatom 3:0 (2:0). U 28. minutu, Alioski je faulirao Bergvajna