Premijer liga: Lester razmontirao Junajted, Siti rutinski protiv Barnlija! (VIDEO)

U terminu od 16 časova, u okviru osmog kola Premijer lige odigrano je pet mečeva. Pobede su upisali Lester, Mančester siti i Sautempton. Aston Vila

Mladi fudbaler veran Lesteru!

Fudbaler Lestera Harvi Barns potpisao je danas novi ugovor do juna 2025. godine. ”Ovde sam mnogo godina i osećam se kao kod kuće. Nisam imao

Lester je osvojio prvi trofej u sezoni. Gvardiolin Siti podbacio! (VIDEO)

U prvoj zvaničnoj utakmici pred početak Premijer lige, fudbaleri Lestera su u finalu Komjuniti Šilda pobedili favorizovani Mančester Siti rezultatom 1:0 (0:0) i tako došli

Redsi našli zamenu za Vajnalduma!

Jirgen Klop uspeo je da nađe igrača kalibra kakav je Vajnaldum i spreman je na sve kako bi u klub doveo igrača Lestera, Jurija Tilemansa.

NEMANJA MATIĆ MENJA KLUB: Da li ovo znači da ostaje na ostvru?

Iskusni srpski fudbaler Nemanja Matić mogao bi ovog leta da promeni sredinu, ali i da ostane na ostrvu! Lester je pokazao veliko interesovanje da dovede

Lester doveo sjajnog napadača!

Zambijski napadač Patson Daka prva je letnja akvizicija Lester sitija, potvrđeno je danas. Kako pišu ostrvski mediji posao je vredan blizu 27.000.000 evra, koliko su Lisice

Bejl je junak, Totenhem u Ligi Konferencija! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema slavili su na gostovanju protiv Lestera sa 2:4. Domaćin je odlično otvorio meč i poveo u 18. minutu. Entoni Tejlor je pokazao na

ZA ISTORIJU: Ihenaćo je sinoć uradio nešto što niko nikada nije!

Igrač Lestera Keleči Ihenaćo (24) nije imao sinoć razloga za slavlje, ali je protiv Čelsija uradio nešto što niko do sada nije, a verovatno nikada

Čelsi se revanširao Lesteru za poraz u finalu Kupa! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu Lestera u 37. kolu Premijer lige sa 2:1. U prvom poluvremenu nismo videli puno prilika osim u 35. minutu kada

VAR spasio Lester i doneo im trofej! (VIDEO)

Fudbaleri Lestera pobedili su u finalu FA kupa ekipu Čelsija minimalnim rezultatom 1:0. Čelsi je bio dosta bolji u prvom poluvremenu od Lestera, ali  nisu