Tag "KK Cibona"

ABA LIGA: Odloženo novih pet utakmica zbog koronavirusa!

Regionalna košarkaška ABA liga saopštila je danas da je zbog koronavirusa odloženo pet utakmica 16. kola tog takmičenja. Koronavirus nastavlja da pravi velike probleme, kako

Mega bolja od Cibone!

Košarkaši Mege savladali su Cibonu sa 93:89 u okviru 15. kola ABA lige. Mega je utakmicu otvorila serijom 14:1, a posle prve četvrtine imala je

Srpski trener napustio Cibonu!

Srpski trener Vladimir Jovanović više nije šef stručnog štaba Cibone, prenose “Sportske novosti”. On je na klupi zagrebačkog kluba bio od februara prošle godine, a

Drama u Zagrebu pripala Olimpiji! (VIDEO)

Košarkaši Cedevita Olimpije u 13. kolu ABA lige u Zagrebu su pobedili ekipu Cibone rezultatom 82:79 Domaći su na minut i po pre kraja imali

Igokea pobedom otvorila novo kolo Aba lige!

Igokea pobedom nad Cibonom – 82:72 prekinula loš niz u Aba ligi. Meč su bolje otvorili Cibosi i vodili su u prvoj četvrtini, dok je

Budućnost nastavila pobednički niz!

Košarkaši Budućnosti uspeli su posle velike borbe da pobede Cibonu u Zagrebu sa 80-73. Najefikasniji u sastavu Budućnosti bili su Džastin Kobs sa 18 i  Vili Rid

Cibona posle preokreta slavila u Čačku!

Prvi meč osmog kola regionalne ABA lige koji se igrao u subotu doneo je duel Borca i Cibone u Čački, a hrvatski predstavnik slavio je

IZNENAĐENJE: Studentski centar slavio protiv Cibone!

Košarkaši Studentskog centra su ostvarili i treću pobedu ove sezone u ABA ligi i na iznenađenje mnogih, startovali odlično i van svih očekivanja. Oni su

RADONJIĆ PRED MORNAR: Ova utakmica traži maksimalan oprez!

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić očekuje težak meč u Baru protiv Mornara u okviru 5. kola ABA lige. Neočekivani poraz od Albe je nešto

Poznat novi termin Zvezdine utakmice protiv Cibone

Košarkaši Crvene zvezde trenutno imaju mnogo problema zbog obolelih od virusa Korona. Nekoliko igrača još uvek ne može da igra i zbog toga se utakmice