SJAJNA FUDBALSKA PREDSTAVA: Petarda Zvezde za prolaz dalje! (VIDEO)

28/07/2021

Ubedljivo, efikasno, dominantno i još mnogo reči bi mogli da upotrebimo za večerašnju igru Crvene zvezde. Kairat je ubedljivo savladan i „petardom“ ispraćen kući. Od

UŽIVO: Blista Zvezda na poluvremenu i ubedljivo vodi!

28/07/2021

Utakmica između Crvene zvezde i Kairata počela je večeras baš kako ju je juče i najavio trener Dejan Stanković. On je, bez obzira na poraz

Dugalić pred revanš sa Zvezdom: „Igraćemo i dalje svoj stil igre“

27/07/2021

Štoper veruje u svoj tim i najavljuje borbeno izdanje Kairata u Beogradu. Pobeda na domaćem terenu (2:1) probudila je nade Kairata pred revanš u Beogradu,

ZVEZDA SE OGLASILA PRED MEČ SA KAIRATOM: Evo ko će smeti na tribine!

27/07/2021

Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 20.30 časova igraju revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Kairata. Zbog postojeće kazne na tribinama će

KAIRAT U PROBLEMU: U Beograd dolaze bez nekoliko igrača, među njima i Banjak!

26/07/2021

Fudbalski klub Kairat suočava se sa velikim problemima uoči dolaska u Beograd na revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Naime, četvorica fudbalera ovog

Kairat oslabljen dolazi u Beograd?

24/07/2021

Nakon neočekivanog poraza u Kazahstanu Crvena Zvezda će morati da odigra odlično i pobedi ekipu Kairata koja ima problema sa povredama i neće sa najjačim

EUFORIJA U EKIPI KAIRATA: Možemo u Ligu šampiona!

22/07/2021

Kairat iz Almatija je u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona pobedio Crvenu zvezdu rezultatom  2:1. To je izazvalo euforiju u Kazahstanu i

Poluvreme: Loša igra Zvezde, Kairat vodi! (VIDEO)

21/07/2021

Završeno je prvo poluvreme u Almatiju, Kairat – Crvena zvezda 1:0 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Već u drugom minutu sjajna

Poznat sastav Zvezde za Kairat!

21/07/2021

Fudbaleri Crvene zvezde od 16.00 časova odigraće prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv ekipe Kairata. Crveno-beli će danas nastupiti sa dve izmene

STANKOVIĆ PRED KAIRAT: Kairat ima prednost. Oni su u takmičarskom ritmu!

20/07/2021

Crvena zvezda je otputovala za Kazahstan gde je čeka prvi evropski duel ove sezone, a protivnik će biti dobro poznati Kairat. Objavljen je i spisak