Tag "Italija"

Gde Manuel Lokateli nastavlja karijeru? (VIDEO)

20/07/2021

Prvak Evrope sa reprezentacijom Italije, Manuel Lokateli, mogao bi uskoro da pređe u kišnu Englesku. Vezista Sasuola želja je Juventusa i Arsenala, a očekuje se

Del Pjero hvali Mihu i Vlahovića!

15/07/2021

Legendarni fudbaler Alesandro del Pjero gostovao je danas u Beogradu povodom otvaranja italijanskog kampa namenjenog deci od 7 do 14 godina. „Nije kao da treba

Bogdanović odgovorio Galinariju!

14/07/2021

Državnom timu nije mogao da pomogne Bogdan Bogdanović zbog obaveza u Atlanti, dok su Azuri i bez pomoći njegovog saigrača Danila Galinarija uspeli da se domognu plasmana na Igre.

Galinari: „Žao mi je mog druga Bogdana, ali bili smo jači!“

14/07/2021

Italijanski košarkaš i član Atlanta Hoksa Danilo Galinari otkrio je medijima iz svoje zemlje da je meč Italije i Srbije gledao sa Bogdanom Bogdanovićem. „Uvek

Idelan tim EURA, da li se slažete?

12/07/2021

Italijani su pobedili Englesku u finalu posle penala i zasluženo postali prvaci Evrope. Ipak, u timu šampionata nalaze se samo trojica igrača Italije, a to

„IT’S COMING HOME“: Ipak ne, čak šta više, „It’s coming to Rome“! (VIDEO)

12/07/2021

Englezi će morati da sačekaju neku drugu priliku da pehar zaista dođe kući, pošto je ovoga puta samo bio u prolazu kroz London! Italijani su

Italija je šampion Evrope! (VIDEO)

11/07/2021

Fudbalska reprezentacija Italije novi je šampion Evrope pošto je u finalu slavila protiv Engleske nakon boljeg izvođenja penala, dok je u regularnom delu bilo 1:1

UŽIVO: Italija izjednačila! (VIDEO)

11/07/2021

Gol za Italiju Leonardo Bonući je strelac 1:1.

Poluvreme: Engleska-Italija 1:0

11/07/2021

Odigrano je 45 i kusur minuta utakmice finala Evropskog prvenstva na „Vembliju“, vodi reprezentacija Engleske protiv Italije rezultatom 1:0.  Šokantan početak utakmice, Englezi su stigli

Uživo: Englezi poveli već u drugom minutu! (VIDEO)

11/07/2021

Engleska vodi od 2. minuta meča! Luk Šo je strelac nakon jednog centaršuta sa desne strane. Kakav start meča, očekuje nas spektakl.