Aleksa Radanov je novi igrač Igokee, javio je predsednik tog kluba Igor Dodik. On je sa Igokeom potpisao ugovor na godinu dana. Bek crveno-belih je

16/06/2021

Stefan Đorđević postaće novo pojačanje Igokee. Radi se o dosadašnjem košarkašu FMP-a iz Železnika, igra na poziciji krilnog centra, a svoju karijeru je počeo kao

Zvezda slavila na krilima Davidovca!

11/05/2021

Košarkaši Crvene zvezde uspeli su savladaju ekipu Igokee u trećem meču polufinalne serije ABA lige  rezultatom 76:53. Ovom pobedom crveno beli su se plasirali u

ABA liga: Loša Zvezda u Laktašima. Igokea izborila majstoricu

07/05/2021

Košarkaši Igokee pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 81:68 (23:13, 22:18, 20:17, 14:20) u drugom meču polufinalne serije ABA lige i tako zakazali majstoricu 11. maja

ABA liga: Zvezda za finale, Mornar za majstoricu

07/05/2021

Crveno-beli su dobili prvi meč u Beogradu i žele da već u revanšu obezbede plasman u veliko finale ABA lige, dok se ekipa Dragana Bajića

Polufinale ABA lige: Zvezda se trgla u drugom poluvremenu i povela sa 1:0 u seriji

03/05/2021

Crvena zvezda je u prvom polufinalnom duelu Plej-ofa ABA lige savladala Igokeu na svom terenu rezultatom 76:61 (20:20, 19:22, 17:13, 20:6). Meč su obeležile greške

Poznati su svi učesnici plej-ofa ABA lige!

27/04/2021

Danas su u terminu od 18 časova odigrane preostale dve utakmice poslednjeg kola regionalne ABA lige. Košarkaši Mornara slavili su u Laktašima protiv Igokee rezultatom

Zvezda posle velike drame i preokreta do pobede protiv Igokee!

11/04/2021

Izabranici Dejana Radonjića su velikom serijom u poslednja dva minuta napravili veliki preokert i došli do velike pobede. Na  kraju je rezultat glasio Crvena zvezda

Nakon pobede u Evrokupu, novi poraz Partizana u ABA ligi!

06/02/2021

Lošim izdanjima Partizana u ABA ligi nema kraja! Nakon 10-og poraza, na pragu su da ovo bude najlošiji plasman tima od kada postoji regionalno takmičenje.

Katastrofa Crvene zvezde u Laktašima. Radonjić startovao porazom

27/12/2020

U utakmici 12. kola regionalne ABA lige, Crvena zvezde je pretrpela katastrofalan poraz u Laktašima od ekipe Igokee rezultatom 85:65 (50:28). Ovo je prvi poraz