Tag "FK Novi Pazar"

Zvezda ubedljiva na gostovanju u Novom Pazaru, prvenac Dragovića! (VIDEO)

2 dana ranije

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali Novi Pazar u gostima rezultatom 4:0 (3:0) i tako na najbolji mogući način potvrdili dobru formu pred meč u Bugarskoj protiv Ludogoreca. Sve je počelo ranim

Još jedna smena trenera u Superligi Srbije!

2 sedmice ranije

Nastavlja se trenerska vrteška u domaćim klubovima. Fudbalski klub Novi Pazar saopštio je večeras da je za novog trenera izabran Kenan Kolašinac. Kolašinac koji ima

Vojvodina savladala Novi Pazar!

1 mesec ranije

Fudbaleri Vojvodine savladali su NoviPazar u veoma zanimljivom meču 6. kola Superlige – 2:1 (1:0). Igrao se 10. minut susreta kada je Miljan Vukadinović doveo Novosađane u vođstvo, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Kažnjeni Partizan i Novi Pazar!

Fudbalski klub Novi Pazar kažnjen je sa četiri utakmice bez publike (prvenstvene i Kup) i novčano sa 500.000 dinara zbog incidenata na utakmici sa Partizanom,