Tag "Finiks Sans"

JOKIĆ NAKON ISKLJUČENJA: Ljudi, završilo se… Desilo se šta se desilo! (VIDEO)

14/06/2021

Nikola Jokić i Denver završili su učešće u ovogodišnjem NBA plej-ofu. I u četvrtom meču serije doživeli su poraz 125:118, a taj susret obeležilo je

DRAMA: Jokić isključen sa meča! Denver završio sezonu! (VIDEO)

14/06/2021

Kraj za Denver i MVP-a lige Nikolu Jokića! Njegov klub je počišćen od strane Finiksa, a „Džoker“ je isključen u četvrtoj utakmici Denvera i Finiksa

JOKIĆ KONAČNO PODIGAO TROFEJ I OSTVARIO TRIPL-DABL, ALI JE DENVER PONOVO PORAŽEN! (VIDEO)

12/06/2021

Srbija ima MVP-a NBA lige, od sada i zvanično! Pred treću utakmicu polufinala plej-ofa sa Finiks Sansima, našem igraču je konačno uručen trofej za najboljeg

Ne pomaže ni MVP Jokić! Denver ubedljivo poražen od Finiksa! (VIDEO)

10/06/2021

Košarkaši Denvera poraženi su na gostovanju od ekipe Finiks Sansa ubedljivim rezultatom 123:98 u drugoj utakmici polufinalne serije zapadne konferencije. Nikola Jokić je nakon osvajanja

Jokić i Denver zaustavljeni u prvom meču serije! Bruklin razbio Bakse! (VIDEO)

08/06/2021

Ekipa Finiksa savladala je Denver rezultatom 122:105 u prvom meču polufinalne serije. Oni su pokazali zašto su izbacili šampiona, a sada prete i Denveru… Kris

ZATO TREBA DA BUDE MVP: Fenomenalni Jokić odveo Denver u narednu rundu! (VIDEO)

04/06/2021

Ništa nije moglo da zaustavi košarkaše Denver Nagetsa koji su u noći između četvrtka i petka savladali Portland na gostovanju rezultatom 126:115 i tako se

NBA: Šampion na ivici ambisa. Bruklin ekspresno prošao u narednu rundu! (VIDEO)

02/06/2021

Sansi su uništili šampiona, bez Entoni Dejvisa očigledno ne može! Peti meč u Arizoni je rešen još na poluvremenu kada je bilo +30 za Finiks,

LUDILO: Hapšenje na NBA meču, a u centru pažnje bio je Kajri Irving (VIDEO)

31/05/2021

Kakva frka na meču Bostona i Bruklina koji je završen rezultatom 126:141 za goste, a u centru pažnje bio je Kajri Irving. Kao bivši igrač

Bogdanović pogurao Atlantu do pobede u Medison Skver Gardenu pred 15.000 ljudi! (VIDEO)

24/05/2021

Košarkaši Atlante savladali su Njujork Nikse rezultatom 107:105 u Medison Skver Gardenu i tako napravili „brejk“ na startu prve runde NBA plej-of. Jedan od najzaslužnijih

Pokuševski solidan u porazu Finiksa

25/01/2021

Aleksej Pokuševski je proveo 17 minuta na terenu za Oklahomu u porazu od Los Anđeles Klipersa rezultatom 108:100. Srpski košarkaš je imao učinak od dva