MURINJO ŽELI NAŠEG IGRAČA: Filip Kostić sve bliži Romi!

Srpski reprezentativac, 29-godišnji Filip Kostić je posle fantastične sezone u Frankfurtu jedan od najtraženijih fudbalera u Evropi, a u ovom trenutku se kao nova sredina

VRHUNAC KARIJERE: Srbin potpisuje za Inter!

10/06/2021

Srpski reprezentativac i fudbaler Ajntrahta iz Frankfurta Filip Kostić (28) uskoro će pojačati ekipu Intera, kako javlja „Skaj sport Nemačka“. Odlični vezista je imao najbolju

Bajern i Ajnraht sigurni na svojim terenima. Kostić asistent (VIDEO)

20/04/2021

U 30. kolu nemaćke Bundeslige, fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su Bajer Leverkuzen rezulttom 2:0 (2:0). Istim rezultatom završen je duel Ajntrahta i Augzburga, a

Ajntraht na srpski pogon. Savladan Dortmund u gostima, dve asistencije Kostića! (VIDEO)

03/04/2021

U jednom od derbija 27. kola Bundeslige, Ajntraht je u Dortmundu savladao Borusiju Dortmund rezultatom 2:1 (1:1). “Milionerima” je Liga šampiona sada samo pusti san,

Bundesliga: Het-trik Levandovskog za poluvreme. Dva gola Halanda nedovoljna i sjajni Kostić u petardi Ajntrahta (VIDEO)

20/03/2021

Zanimljivo popodne viđeno je u subotnjeg terminu 26. kola Bundeslige, gde su naročito do izražaja došli napadač minhenskog Bajerna Robert Levandovski i njegov kolega iz

Ako nije Jović, onda je strelac Kostić! (VIDEO)

07/02/2021

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su Hofenhajm rezultatom 1:3 (0:1), u 20. kolu nemačke Bundeslige. Golove za Ajntraht postigli su Filip Kostić u 15. minutu,

Kostić i Jović strelci u petardi Ajntrahta

23/01/2021

Ajntraht Frankfurt je savladao Arminiju u Bilefildu rezultatom 1:5, a naši reprezentativci su bili najzapaženiji. Blistavo podne imali su naši igrači iz Ajntrahta, Filip Kostić