Nedavno smo pisali kako je glavni kandidat za klupu Evertona Rafa Benitez, koji je prethodno vodio sa puno uspeha najljućeg rivala Liverpul. Ipak, situacija se

Španski trener Rafael Benitez vraća se u Liverpul grad u kojem već ima i kuću i preuzeće ekipu Evertona. Naime, Španac je glavni favorit za

01/06/2021

Prema saznanjima pouzdanog Atletika, Everton želi Stivena Džerarda umesto Anćelotija, što je, priznaćete bomba u najavi. Prema pisanju engleskih medija, Karlo Anćeloti će gotovo sigurno napustiti klupu Evertona da

Mreže mirovale na Gudisonu!(VIDEO)

13/05/2021

Fudbaleri Aston Vile i Evertona sastali su se u zaostalom meču 19. kola Premijer lige i odigrali nerešeno 0:0. Popularne Karamele se bore da uđe

Navijači su uzalud protestvovali. Agonija Arsenala se nastavlja! (VIDEO)

23/04/2021

U prvom meču 33. kola Premijer lige, fudbaleri Evertona su na gostovanju u Londonu savladali Arsenal rezultatom 1:0 (0:0). Gosti su prvi zapretili preko Kalver-Luina

Mančester Siti u polufinalu FA Kupa (VIDEO)

20/03/2021

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u polufinale FA Kupa pošto su savladali na gostovanju Everton rezultatom 2:0. Posle ne toliko uzbudljivog prvog poluvremena gosti

Tuhel i dalje bez poraza na klupi Čelsija. Šesta pobeda pod njegovom komandom (VIDEO)

08/03/2021

Fudbaleri Čelsija pobedili su na stadionu „Stamford Bridž“ ekipu Evertona rezultatom 2:0 (1:0) u zaostalom meču Premijer lige. Čelsi je tako došao do šeste pobede

Premijer liga: Minimalne pobede favorita (VIDEO)

04/03/2021

Fudbaleri Totenhema slavili su u gradskom derbiju protiv Fulama na „Krejven kotidžu“ sa 1:0 i ne tako lako i ubedljivo kao što se očekivalo. Prvo

Agonija Liverpula se nastavlja! Ovog puta je bolji od njih bio Everton u gradskom derbiju (VIDEO)

20/02/2021

Fudbaleri Evertona pobedili su Liverpul rezultatom 2:0 (1:0) u velikom gradskom derbiju i tako stigli „redse“ na tabeli. Već u trećem minutu šok za Liverpul,

Fulam i bez Mitrovića priredio iznenađenje kola u Premijer ligi (VIDEO)

14/02/2021

Ekipa Fulama je večeras priredila najveće iznenađenje u 24. kolu i savladala ekipu Evertona u gostima rezultatom 2:0 (0:0). Iako bez Aleksandra Mitrovića kojem je