Tag "Euro 2020"

LEPOTICA U KOJU SVI GLEDAJU NA EVROPSKOM PRVENSTVU: Evo čija je devojka, a i za koga navija! (FOTO)

20/06/2021

Devojka o kojoj se priča i koja je zaludela ceo fudbalski svet je udarna tema ovih dana. Mi otkrivamo o kome je reč i čija

EURO 2020: Italijani tri od tri. Turci bez osvojenog boda idu kući! (VIDEO)

20/06/2021

Italija je izdominirala u grupi A Evropskog prvenstva sa svih devet bodova. Nisu dozvolili nijedno iznenađenje i tako ubedljivo završili prvi u grupi. U utakmici

Moreno promašio pobedu Španije!(VIDEO)

19/06/2021

Fudbaleri reprezentacije Španske i Poljske odigrali su nerešeno (1:1) u utakmici drugog kola grupe „E“ Evropskog prvenstva. Prednost je od 25. minuta bila na strani

Goleada u Minhenu!(VIDEO)

19/06/2021

Fudbalska reprezentacija Nemačke ostvarila je trijumf od 4:2 (2:1) nad Portugalijom u Minhenu u okviru 2. kola grupe „F“ Evropskog prvenstva. Može se reći da se očekivala

Hrabra Mađarska stigla do boda protiv Francuske!(VIDEO)

19/06/2021

Fudbaleri Mađarske i Francsuke odigrali su utakmicu druge runde grupe F na Evropskom prvenstvu u fudbalu, a rezultat je bio nerešen 1:1. Tokom prvog poluvremena Francuska je konstantno napadala

TOP BET EURO 2020 – Tiket dana za vikend užitak

19/06/2021

Ove nedelje je ponuda odlična na Evropskom prvenstvu. Počinje poslednja runda po grupama i opuštanja više nema. U saradnji sa TOP BET kladionicom pripremili smo

Škoti  „otkinuli“ bod Englezima!

18/06/2021

Englezi i Škoti remizirali (0:0). Engleska i Škotska odigrale su meč bez golova – 0:0 u okviru 2. kola Evropskog prvenstva. Nijednog trenutka Englezi nisu izgledali dominantno protiv

Remi Hrvatske i Češke!(VIDEO)

18/06/2021

Remi Hrvatske i Češke u drugom kolu Evropskog prvenstva 1:1. Češka je povela na isteku 37. minuta, Lovren je skrivio penal, a Šik ga majstorski

Forsberg sa bele tačke srušio Slovačku!(VIDEO)

18/06/2021

Fudbalska reprezentacija Švedske savladala je u Sankt Petersburgu u okviru grupe E na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu selekciju Slovačke rezultatom 1:0. Švedska je kao i u duelu protiv Španije odigrala

TOP BET EURO 2020 – Tiket dana za petak 18. jun

18/06/2021

Ovog petka je ponuda TOP na Evropskom prvenstvu. Dosta neizvesnih duela je pred nama, a tu je i najveća ponuda specijala za sve mečeve. U