Tag "Engleska"

Engleska slavila minimalnim rezultatom! (VIDEO)

13/06/2021

Fudbaleri Engleske savladali su selekciju Hrvatske sa 1:0 (0:0) u prvom kolu grupe D Evropskog prvenstva. Engleska je jako dobro ušla u meč i već

ZAPALILA DRUŠTVENE MREŽE: Poznata Hrvatica objavila sliku zanosno obučena i preti Englezima!

13/06/2021

U toku je duel Engleske i Hrvatske na engleskom prvenstvu, a u Hrvatskoj vlada velika euforija, pa je tako ulje na vatru dolila Ivana Knol, vatrena navijačica

Trent ipak propušta Evropsko prvenstvo!

03/06/2021

Engleski reprezentativac i fudbaler Liverpula Trent Aleksander-Arnold propustiće predstojeće Evropsko prvenstvo zbog povrede. On se povredio na jučerašnjem prijateljskom meču protiv Austrije. Osetio je bol

Čelsi se revanširao Lesteru za poraz u finalu Kupa! (VIDEO)

18/05/2021

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu Lestera u 37. kolu Premijer lige sa 2:1. U prvom poluvremenu nismo videli puno prilika osim u 35. minutu kada

Sada i zvanično „Orlovi“ ostali bez trenera!

18/05/2021

Kristal Palas je danas i zvanično potvrdio – Roj Hodžson napušta „Selhurst park“  na kraju sezone. Bivši engleski trener  posle četiri godine  napušta tim Luke

Fenomenalni Alison srušio WBA! (VIDEO)

16/05/2021

Fudbaleri Liverpula savladali su ekipi WBA rezultatom 1:2 u okviru 36. kola Premijer lige. Domaćin je bolje otvorio meč i poveo već u 15. minutu

Totenhem pobedio, Liga Evrope na dohvat ruke! (VIDEO)

16/05/2021

Fudbaleri Totenhema slavili su protiv ekipe Vulverhemptona sa 2:0 u okviru 36. kola Premijer lige. U prvom delu igre nismo videli puno prilika i kada

VAR spasio Lester i doneo im trofej! (VIDEO)

15/05/2021

Fudbaleri Lestera pobedili su u finalu FA kupa ekipu Čelsija minimalnim rezultatom 1:0. Čelsi je bio dosta bolji u prvom poluvremenu od Lestera, ali  nisu

Goleada u Engleskom derbiju pripala Liverpulu! (VIDEO)

13/05/2021

Fudbaleri Liverpula savladali su Mančester junajted u zaostalom meču 35. kola Premijer lige rezultatom 4:2. Klop je znao da mora da igra otvoreno na ovom