Tag "Brentford"

Prekid zbog sudara i drona, ali na kraju pobeda “vukova”!

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Brentford u gostima 2:1 (0:0), u meču 23. kola Premijer lige. Sredinom prvog poluvremena utakmica je bila prekinuta zbog drona. Dron

Junajted upisao pobedu protiv Brentforda! (VIDEO)

Odličnom igrom u drugom poluvremenu, Mančester junajted je savladao na gostovanju Brentford 3:1 u meču Premijer lige. Brentford je bolje otvorio utakmicu. Jensen u 12.

BUM: Eriksen se vraća u Englesku!

Kristijan Eriksen ima zvaničnu ponudu da nastavi da se bavi fudbalom na profesionalnom nivou. Danac koji je tokom 2021. pretrpeo srčani udar i koji ima

Liverpul lako sa Brentfordom! (VIDEO)

U 22. kolu Premijer lige odigran je meč između Liverpula i Brentforda. Liverpul je na svom terenu savladao Brentford rezultatom 3:0. Ako je Brentford namučio

Sautempton dobija novog vlasnika, klub preuzima čovek iz Srbije!

Fudbalski klub Sautempton dobiće novog vlasnika – kompaniju Sport Republic, čiji je glavni investitor Dragan Šolak, osnivač United grupe, u okviru koje posluje i Sport

Brentford preokretom pobedio i preskočio Vilu! (VIDEO)

Brentford je nakon preokreta savladao Aston Vilu 2:1. Povela je Vila u 16. minutu igre nakon što je Buendija sjajno proigrao Denija Ingsa, ali je

Foden odveo Siti na plus 8! (VIDEO)

Šampion Engleske Mančester Siti pobedio je Brentford na strani sa 1:0 u 20. kolu Premijer lige i desetim uzastopnim trijumfom napravio novi korak ka odbrani

Velbek utišao Stamford Bridž! (VIDEO)

U susretu 20. kola Premijer lige na Stamford Bridžu Čelsi i Brajton podelili su bodove odigravši 1:1. Činjenica da šampion Evrope već dva meseca nije

Premijer liga: Odložen meč Mančester junajteda i Brentforda!

Premijer liga je potvrdila ono što se očekivalo, utakmica Mančester junajted – Brentford je odložena. Mančester junajted jedan je od timova koji su najteže pogođeni

Premijer liga: Rangnik debitovao pobedom, Totenhem rutinski protiv Noriča, Lids u 95. minutu do boda protiv Brentforda! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Kristal Palas rezultatom 1:0 na debiju Ralfa Rangnika, dok je Totenhem kao domaćin nadigrao Norič – 3:0. Lids i Brentford su

Premijer liga: Siti bolji od Vest Hema, Lester slavio protiv Votforda, Brentford iznenadio Everton! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija, Lestera i Brentforda upisali su pobede u 13. kolu Premijer ligi. Siti je sa 2:1 savladao Vest Hem. Građani su u 33.

Čelsiju “minimalac” dovoljan za pobedu nad Brentfordom! (VIDEO)

U poslednjem subotnjem meču osmog kola Premijer lige Čelsi je slavio na gostovanju Brentfordu i sa tri osvojena boda vratio se na prvo mesto na

Goleada na Enfildu i bod za hrabri Brentford! (VIDEO)

Fudbaleri Brentforda iznenadili su Liverpul na svom stadionu odigravši 3:3 (1:1) u okviru 6. kola Premijer lige. Ejtan Pinok otvorio je goleadu u 27. minutu, posle povratne lopte Ivana Tonija i nesmotrene

Brentford odneo tri boda sa Molinea! (VIDEO)

Fudbaleri Brentforda savladali su u gostima Vulverhempton sa 2:0 u okviru petog kola engleske Premijer lige. Borio se Vulverhempton, ali nije to ekipa koje su

PREMIJER LIGA: Arsenal nastavlja po staroj navici! (VIDEO)

Nova sezona, stare nevolje za “tobdžije”! Na startu prvenstva, novajlija u Premijer ligi Brentford je ostavio sva tri boda kod kuće, pobedivši Arsenal rezultatom 2:0

Brentford u Premijer ligi!

Fudbaleri Brentforda plasirali su se u Premijer ligu pošto su u finalu plej- ofa Čempionšipa savladali Svonsi na “Vembliju” sa 2:0 (2:0). Brentford je odlično

Karabao kup: Građani lako sa Arsenalom. Brentford ispisao istoriju

U okviru četvrtfinala Engleskog Liga kupa (Karabao kup), Mančester Siti je na Emiratima pobedio Arsenal 1:4 (1:1). Počelo je brzim golom Građana. Već u trećem