Tag "Brajton"

Brajton savladao novog šampiona posle preokreta! (VIDEO)

18/05/2021

Fudbaleri Brajtona pobedili su pred svojim navijačima ekipu Mančester Sitija rezultatom 3:2 (0:1) posle velikog preokreta u 37. kolu Premijer lige. Gosti su doživeli drugi

Novi šokantan poraz Liverpula kod kuće!

03/02/2021

Šok na stadionu „Enfild“! Liverpul je na domaćem terenu izgubio od Brajtona rezultatom 1:0. Ovo je još jedan dokaz da je ekipa Liverpula u velikoj

Velika pobeda Galebova

31/01/2021

Fudbaleri Brajtona, pobedili su na ,,AMEX-U“ ekipu Totenhema rezultatom 1:0 (1:0). Ovo je prva pobeda Galebova ove sezone na svom terenu. Prvi gol., postignut je

Liverpul slavio u Londonu. Salah ponovo u formi

31/01/2021

U okviru 21. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula pobedili su na gostovanju Vest Hem rezultatom 3:1 (0:0). Već na zagrevanju, fudbaler Liverpula, Sadio Mane zadobio

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

16/01/2021

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

Građani vezali četvrtu pobedu

13/01/2021

Fudbaleri Mančester Sitija, pobedili su u okviru 18. kola Premijer lige ekipu Brajtona na Etihadu rezultatom 1:0 (1:0). Ovom pobedom, Mančester Siti je vezao četvrti

Vest Hem i Brajton podelili bodove

27/12/2020

U londonskom derbiju, ekipa Vest Hema i Brajtona, odigrali su nerešeno na Olimpijskom stadionu u okviru 15. kola Premijer lige rezultatom 2:2 (0:1). Galebovi su

Brajton i Šefild Junajted podelili bodove

20/12/2020

Fudbaleri Brajtona i Šefild Junajteda, odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u okviru 14. kola Premijer lige na Falmer stadionu. U 40. minutu, Džon Lundstram je

Liverpul se pobedom osamio na vrhu tabele

16/12/2020

U poslednjem meču dana 13. kola Premijer lige, Liverpul je u derbiju kola pobedio Totenhem rezultatom 2:1 (1:1), a pobedu domaćima doneo je Firmino golom