Tag "Brajton"

Liverpul preživeo Palas, kiks Arsenala protiv “fenjeraša”! (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula slavili su protiv Kristal Palasa 2:1 u meču 23. kola Premijer lige. Tek je osam minuta prošlo od početka meča kada su gosti

Bez pobednika na Ameksu! (VIDEO)

U meču 24. kola Premijer lige Brajton i Čelsi ponovo su odigrali nerešeno i to ponovo 1:1. I baš kao i nedavno na Stamford Bridžu,

Sitijev minimalac dovoljan u derbiju kola, De Brujne heroj protiv bivšeg kluba! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Čelsi kod kuće sa 1:0 (0:0) u derbiju 22. kola Premijer lige. Lider Siti ima 56 boda, Čelsi je drugi

Brajton odneo bodove sa Gudison parka! (VIDEO)

Brajton je rezultatom 3:2 slavio na gostovanju Evertonu. Igrao se treći minut kada je Brajton došao do vođstva golom Mek Alistera, a već u 21.

Čekićari sačuvali prednost, nova tri boda za tim iz Londona! (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Kristal Palas na Selhurst parku sa 3:2 u 21. kolu Premijer lige. Mali londonski derbi na zatvaranju prvog dana nove

Velbek utišao Stamford Bridž! (VIDEO)

U susretu 20. kola Premijer lige na Stamford Bridžu Čelsi i Brajton podelili su bodove odigravši 1:1. Činjenica da šampion Evrope već dva meseca nije

Premijer liga ponovo otkazuje, Junajted i Brajton ne igraju za vikend!

Utakmica 18. kola Premijer lige, koja je u subotu trebalo da se odigra na stadoinu „Old Traford“ između Mančester Junajteda i Brajtona, odložena je zbog

Bez golova na Ameksu! (VIDEO)

Fubdaleri Brajtona i Lidsa podelili su bodove u meču 13. kola Premijer lige 0:0. Ponovo je Brajton bio ekipa sa pregršt prilika, ali po ko

Podne su obeležili kiksevi u Premijer ligi. Čelsi jedini siguran! (VIDEO)

Zanimljiv dan u Premijer ligi i dosta neočekivanih rezultata, a pogotovo tu ubrajamo poraz Sitija i nerešen rezultat Liverpula, koji je u prethodnom kolu pobedio

Građani rutinski protiv Brajtona! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija bili su bolji od Brajtona sa 4:1 u devetom kolu Premijer lige. Gosti iz Mančestera poveli su već u 13. minutu strelac

Brajton i Arsenal podelili bodove! (VIDEO)

Fudbaleri Brajtona i Arsenala remizirali su bez golova u poslednjem meču subotnjeg programa sedmog kola Premijer lige. Izuzetno dinamičan meč viđen je na Ameks stadionu.

Zvanično: Arsenal doveo treće najskuplje pojačanje u istoriji kluba!

Arsenal je kupio Bena Vajta, štopera koji važi za jednog od najperspektivnijih igrača u Premijer ligi.  Sve je bilo dogovoreno još tokom Evropskog šampionata, čekala

Brajton savladao novog šampiona posle preokreta! (VIDEO)

Fudbaleri Brajtona pobedili su pred svojim navijačima ekipu Mančester Sitija rezultatom 3:2 (0:1) posle velikog preokreta u 37. kolu Premijer lige. Gosti su doživeli drugi

Novi šokantan poraz Liverpula kod kuće!

Šok na stadionu “Enfild”! Liverpul je na domaćem terenu izgubio od Brajtona rezultatom 1:0. Ovo je još jedan dokaz da je ekipa Liverpula u velikoj

Velika pobeda Galebova

Fudbaleri Brajtona, pobedili su na ,,AMEX-U” ekipu Totenhema rezultatom 1:0 (1:0). Ovo je prva pobeda Galebova ove sezone na svom terenu. Prvi gol., postignut je

Liverpul slavio u Londonu. Salah ponovo u formi

U okviru 21. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula pobedili su na gostovanju Vest Hem rezultatom 3:1 (0:0). Već na zagrevanju, fudbaler Liverpula, Sadio Mane zadobio

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

Građani vezali četvrtu pobedu

Fudbaleri Mančester Sitija, pobedili su u okviru 18. kola Premijer lige ekipu Brajtona na Etihadu rezultatom 1:0 (1:0). Ovom pobedom, Mančester Siti je vezao četvrti

Vest Hem i Brajton podelili bodove

U londonskom derbiju, ekipa Vest Hema i Brajtona, odigrali su nerešeno na Olimpijskom stadionu u okviru 15. kola Premijer lige rezultatom 2:2 (0:1). Galebovi su

Brajton i Šefild Junajted podelili bodove

Fudbaleri Brajtona i Šefild Junajteda, odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u okviru 14. kola Premijer lige na Falmer stadionu. U 40. minutu, Džon Lundstram je