Tag "Borusija Menhengladbah"

Bundesliga: Milioneri slavili protiv Hofenhajma, Leverkuzen ubedljiv, poraz Menhengladbaha! (VIDEO)

Pobeda Dortmunda na gostovanju Hofenhajmu, “petarda” Leverkuzena u meču sa Augsburgom i poraz Menhegladbaha obeležili su popodnevni program u Bundesligi. “Milioneri” su već u 6.

ŠOK: Poraz Bajerna na startu Nove godine! (VIDEO)

Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su u gostima minhenski Bajern sa 2:1, u 18. kolu nemačke Bundeslige. Poveo je Bajern golom Roberta Levandovskog u 18. minutu,

Goleada i pobeda Ajntrahta protiv Menhenglabdaha! (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta slavili su na gostovanju protiv ekipe Borusije iz Menheglabdaha sa 3-2 u okviru 16. kola Bundeslige Nemačke. Domaćin je bolje otvorio

Debakl Menhenglabdaha protiv Frajburga! (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 14. kola Bundeslige Frajburg je posle egzibicione igre u prvom poluvremenu deklasirao Borusiju u Menhengladbahu i pobedio 6:0. Prvi put u istoriji

U Bajernu šokirani porazom u Kupu. Evo šta su izjavili pojedini igrači nakon debakla od 5:0! (VIDEO)

Ne pamte ovakav debakl šampioni iz Minhena, koji su pre ovog duela redom davali “petardu” protivnicima, a sada su oni ti koji su je primili.

Menhengladbah bolji u duelu dve Borusije! (VIDEO)

U velikom derbiju dve Borusije u okviru šestog kola domaćin iz Menhengladbaha slavio je minimalnim rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Denis Zakarija

Leverkuzen deklasirao Borusiju, velika greška Zomera! (VIDEO)

Borusija iz Menhengladbaha važi za jednu od ozbiljnijih ekipa u Nemačkoj, ali današnji rezultat to i ne dokazuje.  Oni su poraženi od Bajera iz Leverkuzena

BUNDESLIGA: Šampion kiksnuo na startu sezone! (VIDEO)

Počela je Bundesliga, a sa njom i prvo iznenađenje. Šampion Bajern iz Minhena je u Menhengladbahu odigrao samo nerešeno 1:1 (1:1) protiv Borusije. Ovo je

Bajern razbio Menhengladbah za proslavu titule (VIDEO)

Zahvaljujući pobedi Borusije Dortmund nad Lajpcigom Bajern je postao novi-stari šampion Nemačke i bez opterećena je dočekao Borusiju Menhengladbah gde se prošetao pobedom od čak

Vest dana: Ćabi Alonso preuzima ekipu iz Bundeslige!

Nekadašnji španski reprezentativac i bivši član Real Madrida Ćabi Alonso, preuzeće na kraju sezone Borusiju iz Menhengladbaha, kada će klub napustiti trener Marko Roze. Spekulacije

Borusija Menhengladbah pobedila Bajern posle preokreta

U okviru  Bundeslige, fudbaleri Borusije Menhenhgladbah, pobedili su favorzovani Bajern Minhen rezultatom 3:2 (2:2). Bajern Minhen je do vođstva došao u 20. minutu. Sudija Osmers