DORTMUND NE MARI ZA MILIONE: Odbili skoro 300 miliona evra za dva najbolja igrača bez ikakvih problema!

Nadimak kluba nije za džabe „milioneri“. Nisu poleteli za prvim ponudama, već puštaju da se zainteresovani još „otvore“. Što da zarade manje, ako mogu više

KUMANOVA LOŠA PROCENA: Ispustio Halanda za „siću“!

Danas je najtraženiji igrač na planeti, verovatno i najskuplji, pa se svi svađaju oko njega, ali kada je Erling Haland igrao za Brunet u norveškoj

25/05/2021

Nije se to očekivalo imajući u vidu rekorde koje je oborio Robert Levandovski ove sezone ali ipak Erling Haland izabran je za igrača sezone u

Dortmund pobedom osigurao Ligu šampiona! (VIDEO)

16/05/2021

Fudbaleri Dortmunda savladili su ekipu Majnca u 33. kolu Bundeslige rezultaom 1:3. Dortmund je poveo u 23. minutu fenomenalnim golom Rafaela Gerera.  U 42 minutu.

Borusija osvojila kup Nemačke! (VIDEO)

13/05/2021

Fudbaleri Borusije iz Dortmudna osvojili su Kup Nemačke pošto su savladali RB Lajpcig sa 4:1 (3:0). Dortmund je poveo već u 5. minutu meča Sančo je

Dortmund slavio u derbiju. Bajern i zvanično šampion Bundeslige (VIDEO)

08/05/2021

Utakmica na Alijanc areni imaće slavljenički karakter, jer je pre svog današnjeg meča Bajern promovisan u šampiona, a u tome su im pomogli “milioneri” pobedom

Bajern doživeo poraz na gostovanju, dok je Dortmund upisao tri važna boda (VIDEO)

24/04/2021

Fudbaleri Bajerna su doživeli četvrti poraz ove sezone u Bundesligi. Oni su u 31. kolu kao gosti izgubili od Majnca rezulatom 2:1 (2:0). Iznenađenje se

Real bez problema protiv Liverpula. Rojs za nadu Dortmunda u revanšu (VIDEO)

06/04/2021

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom stadionu ekipu Liverpula rezultatom 3:1 (2:0) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona. Dvostruki strelac za Real bio je

Ajntraht na srpski pogon. Savladan Dortmund u gostima, dve asistencije Kostića! (VIDEO)

03/04/2021

U jednom od derbija 27. kola Bundeslige, Ajntraht je u Dortmundu savladao Borusiju Dortmund rezultatom 2:1 (1:1). “Milionerima” je Liga šampiona sada samo pusti san,

Bundesliga: Het-trik Levandovskog za poluvreme. Dva gola Halanda nedovoljna i sjajni Kostić u petardi Ajntrahta (VIDEO)

20/03/2021

Zanimljivo popodne viđeno je u subotnjeg terminu 26. kola Bundeslige, gde su naročito do izražaja došli napadač minhenskog Bajerna Robert Levandovski i njegov kolega iz