Tag "Bolonja"

MIHAJLOVIĆ POBESNEO: Umoran sam od gledanja sudija!

Siniša Mihajlović je bio veoma ljut suđenjem na utakmici u kojoj je njegova Bolonja odigrala 1:1 na gostovanju protiv Udinezea. Domaći su od 38. minuta

Ubedljiva pobeda Bolonje za ostanak Mihajlovića na klupi! (VIDEO)

Siniša Mihajlović se u poslednje vreme pominjao kao bivši trener Bolonje, ali nakon današnje pobede od 3:0 nad Lacijom, situacija se drastično menja. Njegova Bolonja

Da li su Mihi odbrojani dani na klupi Bolonje?

Kako navode italijanski mediji, bivši selektor reprezentacije Srbije je pred smenom u Bolonji. “Skaj Sport” navodi da je Siniša Mihajlović pred otkazom u Bolonji i

Remi Bolonje i Đenove! (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje i Đenove remizirali su rezultatom 2:2. Posle teškog poraza od Intera, Bolonja je u 89. minutu prosula pobedu nad Đenovom i ovaj meč

MIHAJLOVIĆ NAKON DEBAKLA: Mogli su da nam daju i deset golova!

Šampion Italije je bio nemilosrdan prema svom bivšem igraču i treneru u pobedi nad Bolonjom od čak 6:1. Siniša Mihajlović je uprkos debaklu u Milanu

Mihina Bolonja ne zna za poraz! (VIDEO)

Bolonja nastavlja sa odličnim partijama u novoj sezoni. Ona je u 3. kolu Serije A kod kuće pobedila Veronu 1:0. Jedini gol na meču postigao

Serija A: Kiks Juventusa, Bolonja startovala pobedom! (VIDEO)

Počela je nova sezona u Seriji A, a Juve već štuca. Imao je dva gola prednosti u Udinama zahvaljujući Paulu Dibali, ali ih je ispustio. Na

Mihajlović se izvinio posle poraza od trećeligaša!

Fudbaleri Bolonje doživeli su blamažu na početku takmičarske godine, pošto su eliminisani u Kupu Italije od doskorašnjeg trećeligaša Ternane sa 5:4. Ovo je sramota za

GOTOVO: Arnautović ide kod Mihajlovića!

Raspalio je maštu “delija” kada se pojavila vest da bi posle Aleksandra Dragovića i Marko Arnautović mogao da obuče dres crveno-belih. Ipak, kako je i