Tag "Barnli"

Premijer liga: Totenhem stigao do treće pobede, Barnli i Lids remizirali! (VIDEO)

3 sedmice ranije

Fudbaleri Totenhema ostvarili su novu minimalnu pobedu, ovog puta, protiv Votforda na svom terenu u okviru 3. kola Premijer lige. Posle trijumfa od 1:0 nad Mančester sitijem

Žota i Mane srušili Barnli! (VIDEO)

4 sedmice ranije

Fudbaleri Liverpula uspeli su pred punim Enfildom da savladaju ekipu Barnlija sa 2:0 u okviru drugog kola Premijer lige. Liverpul je odlično otvorio meč i

Arsenalu samo bod protiv Barnlija. Džaka tragičar! (VIDEO)

6 meseci ranije

Na otvaranju 27. kola Premijer lige, Arsenal je ispustio pobedu protiv Barnlija. Meč je završen rezultatom 1:1 (1:1). Arsenal je odlično otvorio meč i rano

Prva pobeda Tuhela na klupi Čelsija

8 meseci ranije

Fudbaleri Čelsija, pobedili su na Stamford Bridžu ekipu Barnlija u okviru 21. kola Premijer lige rezultatom 2:0 (1:0). Tuhel je izmenio formaciju. Na klupi je

Šok na „Enfildu“! Barnli odneo sva tri boda

Fudbaleri Liverpula poraženi su od ekipe Barnlija na svom terenu u utakmici zaostalog 18. kola rezultatom 0:1 (0:0) i tako posle mesec dana i dalje

Čelsi minimalcem slavio protiv Fulama

U okviru 19. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija. pobedili su ekipu Fulama rezultatom 0:1 (0:0). Prvo poluvreme, proteklo je u inicijativi Čelsija, ali je Fulam

Junajted minimalcem do prvog mesta. Everton bolji od Vulvsa

U mečevima 18. kola Premijer lige, Mančester Junajted je kao gost pobedio ekipu Barnlija na Turf Muru rezultatom 1:0 (0:0), dok je Everton slavio na

Bamford doneo pobedu Lidsu sa penala

9 meseci ranije

U utakmici 15. kola, na Eland Roudu, fudbaleri Lidsa, pobedili su Barnli rezultatom 1:0 (1:0). Već u petom minutu, golman Poup je oborio Bamforda i

Čelsi pobedio u londonskom derbiju. Barnli polako podiže formu

U poslednjoj utakmici 14. kola, u londonskom derbiju, Čelsi je pobedio Vest Hem rezultatom 3:0 (1:0). U devetom minutu, Ben Čivel je zbog povrede zgloba

Junajted strepeo protiv fenjeraša

Fudbaleri Mančester Junajteda, pobedili su ekipu Šefild Junajteda na stadionu Bramel Lejn rezultatom 2:3 (1:2) u poslednjoj utakmici 13. kola Premijer lige. Šefild je došao