Tag "Bajer Leverkuzen"

Bundesliga: Lajpcig ubedljiv protiv Majnca, Leverkuzen remizirao sa Berlinom! (VIDEO)

Fudbaleri Lajpciga savladali su Majnc 4:1, u meču 18. kola nemačke Bundeslige. Domaći su odlično započeli drugi deo sezone, sa nadom da će uspeti na

Napadač Leverkuzena velika želja Dejvida Mojesa!

Vest Hem planira da u zimskom prelaznom roku dovede napadača Patrika Šika. Napadač Leverkuzena blista od početka sezone, postigao je 16 golova u Bundesligi i

Frajburg pobedio Leverkuzen! (VIDEO)

U derbiju 17. kola Bundeslige Frajburg je na domaćem teranu savladao Bajer leverkuzen, rezultat je bio 2-1. Put do mreže gostiju u 33. minutu našao

Ubedljiva pobeda Ajntrahta nad Leverkuzenom posle preokreta! (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su Bajer iz Leverkuzena 5:2 posle velikog preokreta u 15. kolu nemačke Bundeslige. Aspirindžije su u Frankfurt doputovale posle tri uzastopna trijumfa

Remi Herte i Leverkuzena, gol Jovetića! (VIDEO)

Gol Stevana Jovetića u 42. minutu Herti iz Berlina nije bio dovoljan da savlada Bajer iz Leverkuzena. Gosti su u 90. minutu izjednačili i odneli

Bajern nakon petarde od Menhengladbaha, uzvratio petardom u Bundesligi! (VIDEO)

Bajern Minhen se nakon katastrofe od 5:0 u Kupu Nemačke od Menhengladbaha vratio na svoj uobičajeni ritam i to na veoma efikasan način. Bez Julijana

Leverkuzen nema leka za Bajern. Petarda šampiona za vrh tabele! (VIDEO)

Da li ih iko može zaustaviti? Potpuna dominacija ekipe iz Minhena u derbiju Bundeslige. Bajern Minhen je sa ubedljivih 5:1 deklasirao Bajer Leverkuzen. Fudbaleri Bajerna

Haland nastavlja da teroriše protivničke mreže! (VIDEO)

Danas je odigrano pet utakmica u popodnevnom terminu u okviru četvrtog kola nemačke Bundeslige. Najuzbudljivije bilo je u Leverkuzenu gde je Dortmund savladao domaći Bajer

Leverkuzen deklasirao Borusiju, velika greška Zomera! (VIDEO)

Borusija iz Menhengladbaha važi za jednu od ozbiljnijih ekipa u Nemačkoj, ali današnji rezultat to i ne dokazuje.  Oni su poraženi od Bajera iz Leverkuzena

Aston Vila dovodi zamenu za Griliša!

Birmingemski klub će teško nadomestiti kvalitet engleskog reprezentativca, ali će ako ništa drugo imati ogoroman novac za manevar kojim će to pokušati. Svesna činjenice da

Bajer dovodi vedetu Zenita?

Sardar Azmun će ovog leta napustiti redove Zenita iz Sankt Peterburga, a kako prenosi Fabricio Romano karijeru će nastaviti u ekipi Bajer Leverkuzena. Azmun je posle

Aleksandar Dragović na pragu Zvezde!

Na pomolu je veliko pojačanje za ekipu Crvene zvezde, a u pitanju je Aleksandar Dragović koji je mogao da igra za daleko veći novac negde

Bajern i Ajnraht sigurni na svojim terenima. Kostić asistent (VIDEO)

U 30. kolu nemaćke Bundeslige, fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su Bajer Leverkuzen rezulttom 2:0 (2:0). Istim rezultatom završen je duel Ajntrahta i Augzburga, a

Leverkuzen savladao Dortmund u derbiju

U 17. kolu Bundeslige fudbaleri Bajer Leverkuzena bili su bolji od Borusije Dortmund i savladali ih rezultatom 2:1 (1:0). Ovim porazom, “Milioneri” su pali na

Šalke došao do prve pobede u sezoni

Današnjim utakmicama, nastavljeno je 15. kolo Bundeslige. Šalke je u Gelzerkirhenu pobedio Hofenhajm rezultatom 4:0 (1:0) i na taj način zabeležio prvu pobedu ove sezone.

Levandovski vratio Bajern Minhen na prvo mesto

U derbiju 13. kola Bundeslige, na Baj Areni, ekipa Bajern Minhena, pobedila je Bajer Leverkuzen rezultatom 1:2 (1:1). Farmaceuti su poveli već u 14. miinutu

Leverkuzen ne da prvo mesto. Bajern i Lajpcig u korak sa Farmaceutima

U 12. kolu Bundeslige, Bajern Minhen je na Alianc areni pobedio ekipu Volfsburga rezultatom 2:1 (1:1). Volfsburg je do prednosti stigao već u 5. minutu,

Farmaceuti pobedom izbili na prvo mesto

Fudbaleri Bajer Leverkuzena, pobedili su u poslednjem meču 11. kola ekipu Hofenhajma 4:1 (2:0) na Baj Areni. Tokom meča, desila se bizarna situacija. Poljoprivrednici su