Tag "Aleksandar Mitrović"

Najbolji strelac reprezentacije Srbije svih vremena danas slavi rođendan!

14 sati ranije

Srpski reprezentativac i napadač Fulama Aleksandar Mitrović izabran je u tim  kola engleskog Čempionšipa, a u pitanju je kolo broj sedam. Da stvar bude bolja,

PROBLEMI ZA ORLOVE: Oslabljeni protiv Irske!

1 sedmica ranije

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras igra u Dablinu protiv Irske, a duel počinje u 20.45 časova. Selektor Dragan Stojković Piksi ipak neće moći da računa na

SJAJNA VEST: Mitrović putuje u Dablin!

2 sedmice ranije

Aleksandar Mitrović će se naći u avionu za Dablin sa saigračima iz reprezentacije. On je u subotu u meču sa Luksemburgom doživeo tešku povredu na

Piksi zabrinut zbog povrede Mitrovića

Srbija je pobedom od 4:1 (2:0) nad Luksemburgom preuzela vođstvo u grupi za Mundijal, boljom golom razlikom u odnosu na Portugal. Selektor Dragan Stojković je bio zadovoljan igrom i pristupom svog tima. “Uspeli

Aleksandar Mitrović doneo odluku o nastavku karijere! (VIDEO)

3 sedmice ranije

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović doneo je odluku o nastavku svoje karijere. Naime, izgleda da mu prija igranje u Čempionšipu, pa je tako produžio ugovor sa

Pobeda Fulama i novi gol Mitrovića!

4 sedmice ranije

Aleksandar Mitrović je postigao svoj treći gol u poslednje tri utakmice Čempionšipa, pa sada njegov Fulam ima već 10 bodova i nalazi se na samom

Mitrović dobio konkurenciju u napadu!

Fulam se pojačao i to na poziciji gde imaju najboljeg igrača, Aleksandra Mitrovića. Najbolji strelac u istoriji Srbije dobio je konkurenciju, u London je stigao

Mitrović nastavlja da trese mreže u Čempionšipu! (VIDEO)

Fulam je jedini nastupio sinoć i taj termin obeležio pobedom, a Aleksandar Mitrović golom, svojim drugim u sezoni. Ekipa sa Krejven Kotidža slavila je na

FULAM ODREDIO CENU: Evo koliko vredi Aleksandar Mitrović i koji klub ga želi!

1 mesec ranije

Fudbalski klub Fulam odredio je cenu za srpskog napadača Aleksandara Mitrovića. Oni ne žure sa njegovom prodajom, posebno nakon pogotka na otvaranju sezone i asistencijom

Da li je ovo najluđi gol Mitrovića ikada? (VIDEO)

Danas se igraju mečevi drugog kola engleskog Čempionšipa, a ekipa Fulama gostuje Hadersfildu. Gosti su poveli već u devetom minutu meča, kada je svoj prvi