Osasuna odolela na Bernabeu! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida su u 11. kolu španske Primere igrali pred svojom publikom samo nerešeno 0:0 sa ekipom Osasune.

Kraljevski klub je propustio priliku da se osami na čelu tabele. Ovako se sa osvojenim bodom izjednačio na vrhu tabele zajedno sa Seviljom, Betisom i Sosijedadom.

Napadao je Real, bio bolji tokom većeg dela utakmice, ali nije uspeo da nađe put do mreže golmana Serhija Erere. Poslednju šansu imaio je Marselo u 88. minutu, ali iz dobre pozicije niti je šutirao na gol niti poslao upotrebljivu loptu za saigrače. Zatim i u sudijskoj nadoknadi vremena, ali je ponovo bio nedorečen…

Prvi bod za Osasunu u Madridu nakon 16 godina.

Za ekipu iz pamplone od 67. minuta zaigrao je i nekadašnji kapiten Partizana Darko Brašanac. Dok je Luka Jović meč prsedeo na klupi za rezervne igrače.