Oglasili se čelnici US opena i poručili Novaku Đokoviću jednu stvar!

Organizatori US opena su se još jednom oglasili kako bi se ogradili od slučaja „Đoković“ i tako još jednom svima stavili do znanja da od njih ništa ne zavisi. Oni tvrde da ništa nije u njihovim rukama, već Vlada SAD odlučuje o tome. „Mi nemamo nikakvo pravo odlučivanja ko može da igra, a ko ne, … Nastavi sa čitanjem Oglasili se čelnici US opena i poručili Novaku Đokoviću jednu stvar!