Odbojkaši Srbije ostali bez plasmana na završni turnir Lige nacija!
Odbojkaši Srbije neće igrati na ovogodišnjem završnom turniru Lige nacija, pošto je poslednja selekcija koja putuje za Gdanjsk – Francuska. Francuzi su u poslednjem kolu savladali Nemačku rezultatom 3:1 (21:25, 25:20, 25:22, 25:21) i tako zauzeli osmo mesto na kraju regularnog dela sa 18 bodova, a Srbiju ostavili na devetoj poziciji, prvoj ispod „crte“, sa … Nastavi sa čitanjem Odbojkaši Srbije ostali bez plasmana na završni turnir Lige nacija!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili