NOVAK: Sandgren može da igra na US openu a ja ne, gde je tu logika?
U razgovoru sa srpskim medijima, Novak Đoković istakao je da ne vidi medicinsku logiku u tome da on ne može kao nevakcinisan da igra na US openu, a da Tenis Sandgren na primer može. „Moje shvatanje pravila koje trenutno važe u SAD jeste da niko ko nije vakcinisan ne može da uđe u njihovu zemlju. … Nastavi sa čitanjem NOVAK: Sandgren može da igra na US openu a ja ne, gde je tu logika?
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili