NOVAK: Nisam se dobro osećao u prvom setu iz nekog razloga!

Naš najbolji teniser i branilac trofeja na Mastersu u Parizu Novak Đoković plasirao se večeras u četvrtfinale ovog turnira pobedom nad ruskim teniserom Karenom Hačanovim od 2:0, po setovima 6:4 i 6:1 i u borbi za polufinale će u petak od 19.30h igrati protib Italijana Lorenca Muzetija. Posle meča je najpre dao izjavu na engleskom … Nastavi sa čitanjem NOVAK: Nisam se dobro osećao u prvom setu iz nekog razloga!