Njukasl i Bornmut su remizirali u okviru osmog kola engleske Premijer lige na Sent Džejmsis Parku rezultatom 1:1.
”Trešnjice” su uprkos boljoj igri protivnika prve došle do vođstva. Igrao se 62. minut kada je Zemura uposlio Filipa Bilinga koji se dobro snašao i zatresao mrežu za 1:0.
Ipak, samo dva minuta kasnije, domaći su dobili priliku za izjednačenje. Kiran Tripije je oboren u kaznenom prostoru protivnika, nakon čega je sudija pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Aleksander Isak i bio siguran, pa tako postavio rezultat na 1:1.
Oba tima sada iz sedam odigranih kola imaju po osam osvojenih bodova, ali ”Svrake” zbog bolje gole razlike zauzimaju deseto mesto, dok su ”Trešnjice” dve pozicije iza.
The points are shared 🤝#NEWBOU | @NUFC | @afcbournemouth pic.twitter.com/eKmARVu6M9
— Premier League (@premierleague) September 17, 2022
Tvoja reakcija na ovu vest?
+1
+1
+1
+1
+1
+1