Fudbalski klub Radnički saopštio je da je stadion “Čair” potpuno spreman za korišćenje VAR tehnologije u novoj sezoni.
Predstavnici FSS, Sudijske organizacije i TV Arena sport prisustvovali su kontrolnoj utakmici odigranoj u Nišu između mlađih selekcija Radničkog, pa su na licu mesta u nekoliko navrata proveravali funkcionisanje ovog sistema.
“Zajednički zaključak je da su svi pripremni radovi koje je obavio Radnički urađeni besprekorno, pozicije za kontrolne kamere izgrađene su na propisan način, komunikacija sa kontrolnom sobom u fudbalskom centru u Staroj Pazovi na samom meču funkcionisala je bez problema, te će se utakmice Superlige u narednoj sezoni na Čairu igrati uz VAR sistem”, navode iz kluba.
Očekuje se da već sutra stigne potvrda da je stadion “Čair” u Nišu licenicran za korišćenje najsavremenije tehnologije u svetu fudbala.
Tvoja reakcija na ovu vest?
+1
+1
+1
+1
+1
+1