NBA: Poraz i dvocifreni Bogdan, Detroit blizu negativnog rekorda, Micić i Bobi bez minuta! (VIDEO)

Sinoć je osim susreta Šarlot – Denver odigrano još 10 utakmica u NBA ligi. Atlanta je poražena na gostovanju Memfisu 125:119. Hoksi su od drugog poluvremena izgubili vođstvo. Onda je ekipa Grizlija u četvrtoj deonici definitivno prelomila susret. Predvodio ih je Dezmond Bejn sa 32 poena. U timu Hoksa 30 je imao Tre Jang. Bogdan … Nastavi sa čitanjem NBA: Poraz i dvocifreni Bogdan, Detroit blizu negativnog rekorda, Micić i Bobi bez minuta! (VIDEO)