Murinjo rutinski protiv Bjelse

Fudbaleri Totenhema, pobedili su na svom stadionu ekipu Lidsa u okviru 17. kola Premijer lige rezultatom 3:0 (2:0).

U 28. minutu, Alioski je faulirao Bergvajna u svom šesnaestercu i dosuđen je penal za Totenhem. Siguran je bio Kejn (1:0). On je postao prvi fudbaler koji je došao do dvocifrene cifre po broju golova i asistencija u ligama petice ove sezone.

U 43. minutu, Kejn je centrirao sa desne strane, a Son je šutirao iz prve (2:0).

Već u 50. minutu, Totenhem je poveo 3:0. Posle centaršuta Sona iz kornera sa desne strane, Aldervejled je glavom zatresao mrežu.

U 92. minutu, Met Doerti je dobio drugi žuti karton i Totenhem je ostao sa igračem manje.

Nakon ove pobede, Totenhem zauzima 3. mesto sa 29 osvojenih bodova, dok je Lids na 11. mestu sa 23 boda.